Koszulka NIEMIECKO - RUSKA SZAJKA TUSKA Zamów już TERAZ!

Szokująca sonda neo-TVP Info. Ludzie nie mogą uwierzyć, że naprawdę padło to pytanie

W neo-TVP Info ktoś wpadł na pomysł, by zapytać czytelników o wojnę z Rosją. I tak powstała sonda, która jest ostro krytykowana przez użytkowników serwisu X.com. - Czy was pogrzało? - pytają internauci.

Szokująca sonda
Tomasz Hamrat - Gazeta Polska oraz x.com

W czasach geopolitycznych napięć i konfliktów, rola mediów jest szczególnie istotna. Mogą one informować, edukować i budować społeczność, ale również siać panikę i wzmacniać podziały. W obliczu wojny, media mają obowiązek zachować odpowiedzialną postawę, która opiera się na rzetelności, obiektywizmie i empatii.

Informacje o potencjalnych zagrożeniach i niebezpieczeństwach mogą wzbudzać lęk i poczucie bezsilności wśród odbiorców. Ważne jest również, aby unikać sensacji i spekulacji, a skupiać się na faktach i weryfikowanych informacjach. 

Tymczasem na stronie przejętej przez nominatów Bartłomieja Sienkiewicza TVP Info w serwisie X.com ukazała się sonda. Czy grozi nam wojna z Rosją? - pyta neo-TVP Info, wytłuszczonym tekstem, pisanym dużymi literami.

Jaki cel ma dodanie takiej sondy? Ciekawe, czy wiedzą to w neo-TVP Info. Jedno jest pewne - na pewno sonda może wzbudzić napięcie wśród czytelników. O jej negatywnej konotacji piszą komentatorzy na X.com.

- Nie wiem i chyba nie chcę wiedzieć, który redaktor wpadł na pomysł takiego sondażu, ale polecałbym wziąć rozpęd i uderzyć głową z całej siły w ścianę. Naprawdę, ostatnie czego nam trzeba to właśnie takie rzeczy - czytamy w jednej z opinii. Oto kilka z nich...

 Źródło: niezalezna.pl

 

#TVP Info #sonda #Rosja #wojna

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

mk
Wczytuję ocenę...
Wideo