Dopłacimy do starych niemieckich elektryków. Rząd Tuska będzie ratował Berlin! » więcej w Gazecie Polskiej! CZYTAJ TERAZ »

Nowy numer miesięcznika „Nowe Państwo”: Przegrana Ukrainy byłaby katastrofą dla NATO...

"Nikt nie każe nam kochać Ukraińców, ale rozum nakazuje inwestować w ich armię" - pisze red. Katarzyna Gójska w majowym numerze miesięcznika "Nowe Państwo".

Nowy numer miesięcznika "Nowe Państwo"
Materiały prasowe - "Nowe Państwo"

Wojna na Ukrainie, którą wywołała imperialistyczna Rosja, zdaje się nie widzieć końca... Choć pewnym jest już, że Kijów otrzyma ogromną pomoc militarną od Stanów Zjednoczonych, to perspektywa kontrofensywy ukraińskiej zdaje się nie być pewnikiem. Dlaczego zatem tak ważne jest, aby Polska wciąż się zbroiła, mając też na uwadze trudną sytuację wschodniego sąsiada?

"Możemy działać na rzecz uzbrojenia Kijowa, a jednocześnie dbać o nasz interes gospodarczy, bo jedno nie wyklucza drugiego. A wręcz przeciwnie – Polska silna może pomóc bardziej, niż Polska pogrążona w kryzysie i protestach"

– czytamy we wstępniaku Katarzyny Gójskiej - redaktor naczelnej "Nowego Państwa".

Nowe Państwo - Niezależna Gazeta Polska dostępna również online na www.panstwo.net Prenumeruj online na stronie prenumerata.swsmedia.pl.


Oglądaj Telewizję Republika na żywo:

 Źródło: niezalezna.pl, Nowe Państwo

 

#Nowe Państwo #Polska #media #Strefa Wolnego Słowa #polityka

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

Chcesz skomentować tekst? Udostępnij treść i skomentuj w mediach społecznościowych.
redakcja
Wczytuję ocenę...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo