Koszulka NIEMIECKO - RUSKA SZAJKA TUSKA Zamów już TERAZ!

Tomasz Sakiewicz o kulisach powstawania portalu społecznościowego Albicla: Forum wolnej dyskusji

Chcemy w dobie cenzurowania treści komunikatorów dać naszym czytelnikom możliwość wolnej dyskusji –mówi o nowo powstającym portalu społecznościowym Albicla redaktor naczelny Gazety Polskiej i Gazety Polskiej Codziennie Tomasz Sakiewicz.

fot. - www.albicla.com

Tomasz Sakiewicz: Od lat próbujemy tworzyć fora dyskusyjne dla naszych klubowiczów i czytelników. Tak naprawdę to zebraliśmy wszystkie pomysły do kupy, a zmotywowało nas to, co dzieje się na całym świecie. Nasi czytelnicy skarżyli się,
że są ocenzurowani na głównych mediach społecznościowych, że są wyrzucane ich posty, że mają ograniczone zasięgi i są w zasadzie karani za to, że mają takie poglądy jak Gazeta Polska.

- Chcemy dać im możliwość swobodnej dyskusji. Uruchamiamy portal Albicla od środy. W tej chwili grupa dziennikarzy i
pracowników testuje różne funkcjonalności portalu. Nie wszystkie funkcjonalności będą od razu gotowe, ale większość podstawowych będzie już działało w środę 20 stycznia.

- Liczymy na to, że wielu ludzi o konserwatywnych poglądach z Polski i świata założy sobie konta. Ale chcemy też ułatwiać debatę tym, którzy mają konta na innych mediach społecznościowych. Nie robimy tego po to, aby zabierać komuś cokolwiek, tylko wręcz przeciwnie – wesprzeć te inne media społecznościowe; pokazać im wysokie standardy wolności słowa.

 Źródło: niezalezna.pl

 

#Albicla.com #Albicla #Tomasz Sakiewicz #Gazeta Polska

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

Chcesz skomentować tekst? Udostępnij treść i skomentuj w mediach społecznościowych.
iggys
Wczytuję ocenę...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo