Koszulka NIEMIECKO - RUSKA SZAJKA TUSKA Zamów już TERAZ!

Napaść na biuro Klubów „Gazety Polskiej”. Nieznani sprawcy oblepili drzwi wlepkami LGBT

Zwolennicy lewicy robią się coraz bardziej agresywni w stosunku do redakcji „Gazety Polskiej” i jej sympatyków. Chodzi o najnowszy numer tygodnika, do którego dołączono naklejki protestujące przeciwko ideologii LGBT. Wczoraj informowaliśmy, że na skrzynkę redakcyjną redaktora naczelnego „GP” Tomasza Sakiewicza przysłano groźby, a dziś otrzymaliśmy informację, że do aktu wandalizmu doszło w krakowskiej siedzibie Klubów „Gazety Polskiej”.

siedziba klubów Gazety Polskiej
niezalezna.pl

Naklejka „Strefa wolna od ideologii LGBT” wywołała prawdziwą furię lewicowych środowisk. Zapowiadane są bojkoty naszej gazety i różne akcje wymierzone w tytuł. 
 
Masowa histeria doprowadziła do tego, że redaktor naczelny „Gazety Polskiej” Tomasz Sakiewicz i dziennikarze stali się celem ataków m.in. ze strony zwolenników ideologii LGBT. Na redakcyjny e-mali publicysty przysłano groźby.Tymczasem, jak dowiedział się portal niezalezna.pl, do aktu wandalizmu doszło przed siedzibą Klubów „Gazety Polskiej”. Ze skrzynki na listy zdarto naklejki klubów, a na drzwiach ponaklejano wlepki odwołujące się do ideologii LGBT.

 Źródło: niezalezna.pl

 

#Gazeta Polska #nalepka #LGBT #Kluby Gazety Polskiej

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

Chcesz skomentować tekst? Udostępnij treść i skomentuj w mediach społecznościowych.
redakcja
Wczytuję ocenę...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo