Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ »

Komuś puszczają nerwy. Zilustrowali tekst o nowej naklejce „GP” zdjęciem z pogrzebu

Do wydania tygodnika "Gazeta Polska", który dostępny będzie w sprzedaży od 28 sierpnia, dołączona będzie naklejka, KTÓREJ ZŁO PRZESTRASZY SIĘ NAPRAWDĘ! Tym razem to, co znajdzie się na naklejce, utrzymane jest w tajemnicy. Inne media już podchwyciły temat i dociekają. Portal wp.pl tekst poświęcony naklejce zilustrował nawet zdjęciem z pogrzebu, w którym uczestniczył redaktor naczelny Tomasz Sakiewicz.

Gazeta Polska

Ze względu na złe doświadczenia związane z próbą ocenzurowania poprzedniej głośnej naklejki "Gazety Polskiej" - "Strefa Wolna Od Ideologii LGBT" - tym razem o tym, co znajdzie się na nowej naklejce, czytelnicy dowiedzą się dopiero w dniu ukazania się tygodnika, czyli 28 sierpnia 2019 roku.

Naklejka, która rozwścieczyła środowiska lewicowe, była znakiem sprzeciwu nie wobec konkretnych osób, ale wobec radykalnie lewicowej ideologii godzącej w rodzinę i wartości.

Redakcja "Gazety Polskiej" podkreśla, że naklejki, która dołączona będzie do kolejnego wydania tygodnika ZŁO PRZESTRASZY SIĘ NAPRAWDĘ. Niektóre redakcje - jak wp.pl - zachodzą w głowę, co może się na niej znajdować. Dociekają aż tak, że tekst zilustrowały nawet zdjęciem z pogrzebu, w którym uczestniczył redaktor naczelny Tomasz Sakiewicz.

 Źródło: niezalezna.pl

 

#naklejka #Tomasz Sakiewicz #Gazeta Polska

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

Chcesz skomentować tekst? Udostępnij treść i skomentuj w mediach społecznościowych.
redakcja
Wczytuję ocenę...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo