Świadek Komorowski zeznaje przed sądem. A w prorządowych mediach – cisza...

Dziś przed sądem zeznaje Bronisław Komorowski. Polacy oczekują transmisji z tego ważnego wydarzenia.

TVN24
Dziś przed sądem zeznaje Bronisław Komorowski. Polacy oczekują transmisji z tego ważnego wydarzenia. Jednak czas na antenie TVN24 zajmuje morderstwo dokonane przez nastolatków, Władimir Putin, prognoza pogody, bądź afera madrycka. Wszystko jest ważniejsze od przesłuchania prezydenta RP. Niezwykle istotne jest, czy spadnie śnieg, czy nie. Takie tematy zajmują dziś media głównego nurtu.
 
Prezydent jest świadkiem w procesie dziennikarza Wojciecha Sumlińskiego i byłego oficera WSI płk. Aleksandra L., oskarżonych o płatną protekcję przy weryfikacji Wojskowych Służb Informacyjnych. Warto zaznaczyć że na sali jest obecna telewizja TVN, ale nie prowadzi transmisji
 
Śledź naszą RELACJĘ z przesłuchania Bronisława Komorowskiego

Transmisję z „sali sądowej” (Bronisław Komorowski zeznaje w Kancelarii Prezydenta) prowadzi jedynie Telewizja Republika.

Na stronach internetowych „Gazety Wyborczej” nie znaleźliśmy informacji o dzisiejszym przesłuchaniu. Tak samo na antenie oraz stronie TVN24. Stację, która nadaje "całą prawdę całą dobę", przesłuchanie Komorowskiego nie interesuje. Po jakimś czasie na tvn24.pl pojawiła się ogólna informacja o procesie podawana za Polską Agencją Prasową. Oczywiście nie jako główny news.

Internauci zauważyli brak relacji procesu w niektórych mediach.

 Źródło: niezalezna.pl

 

mg
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo