Sprawdź gdzie kupisz Gazetę Polską oraz Gazetę Polską Codziennie Lista miejsc »

Znany muzyk przed sądem. Prokuratura: Gwałcił kobiety, gdy spały i to filmował

Londyński Sąd Koronny w Wood Green rozpoczął proces słynnego muzyka, byłego członka grupy Spandau Ballet. Ross Davidson jest oskarżony o gwałt na trzech kobietach i molestowanie w sumie pięciu ofiar. Według prokuratury mężczyzna atakował ofiary, gdy te spały, nagrywał również swoje ohydne czyny. 36-letni muzyk nie przyznaje się do winy.

Sąd
pexels.com/pl-pl/@ekaterina-bolovtsova/ - pexels.com

"Jest charyzmatyczny, czarujący, przystojny, oczekiwał seksu na zawołanie" - powiedział prokurator podczas procesu, opisywanego przez se.pl za brytyjską gazetą "Daily Mail".

Ross Davidson miał nagrywać kobiety, które molestował. Odpowiada też za podglądactwo i zastraszanie. Jak zeznała jedna z ofiar, muzyk powiedział jej, że ma taki fetysz, by uprawiać seks ze śpiącymi kobietami, które udają lalki lub manekiny.

Do jednego z incydentów miało dojść w maju 2018 roku w Cannes we Francji, gdzie muzyk wybrał się na festiwal filmowy. Kolejna kobieta zarzuca Wildowi, że zgwałcił ją w swoim domu i traktował jak niewolnicę seksualną.

"Oskarżony był osobą niezwykle manipulującą i sadystyczną. Wykorzystywał ją jako swego rodzaju niewolnicę seksualną. Chciał odbyć stosunek pięć lub sześć razy w ciągu nocy. Kiedy powiedziała, że ​​to za dużo, zmusił ją do seksu" - mówił w sądzie prokurator Richard Hearnden.

Ross Davidson nie przyznaje się do żadnego z zarzutów. Twierdzi, że do zbliżeń zawsze dochodziło za obopólną zgodą.

 Źródło: dailymail.co.uk, se.pl, niezalezna.pl

 

#muzyk #gwałt #proces #Londyn #Spandau Ballet

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

luk
Wczytuję ocenę...
Wideo