Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ »

Rywal Artura Boruca - Aaron Ramsdale zainfekowany koronawirusem

Bramkarz Aaron Ramsdale, rywal Artura Boruca w walce o miejsce w składzie drużyny piłkarskiej Bournemouth, został zainfekowany koronawirusem – poinformowały angielskie media.

Aaron Ramsdale zainfekowany koronawirusem
premierleague.com

Klub Premier League już w niedzielę ujawnił, że jeden z zawodników miał pozytywny wynik w drugiej serii testów, ale wtedy nie podano nazwiska. Teraz okazało się, że tym graczem jest 22-letni Ramsdale, który w Bournemouth rywalizuje m.in. z 40-letnim Borucem.

Aaron Ramsdale zainfekowany koronawirusem

Przed rozpoczęciem treningów miałem negatywny rezultat testu. W zeszłym tygodniu robiłem zwykłe rzeczy, np. poszedłem do supermarketu, pojechałem także na stację paliw zatankować samochód. Byłem ostrożny, ale wydaje mi się, że podczas zakupów się zaraziłem

– przyznał Ramsdale, cytowany w mediach. Obecnie przebywa w izolacji w domu.

Zespoły angielskiej Premier League nie grają od 2,5 miesiąca. Jeśli sytuacja związana z koronawirusem ustabilizuje się, być może rozgrywki – bez kibiców na trybunach - zostaną wznowione 12 czerwca. Bardzo ważne będą wyniki trzeciej serii testów. Wówczas okaże się, czy kluby będą mogły przejść do kolejnej fazy powrotu do rywalizacji, tj. umożliwiającej przeprowadzania ćwiczeń kontaktowych podczas treningów.

 Źródło: PAP, niezalezna.pl

 

#Artur Boruc #koronawirus #Premier League #Aaron Ramsdale #Bournemouth

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

Chcesz skomentować tekst? Udostępnij treść i skomentuj w mediach społecznościowych.
jm
Wczytuję ocenę...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo