Warszawa
Jaki skończy z dyktatem deweloperów
– Jeżeli zostanę prezydentem miasta stołecznego Warszawy, to Warszawa zacznie się rozwijać równomiernie. Skończę z tym dyktatem deweloperów, którzy zabudowują naturalne korytarze powietrzne dla Warszawy, takie jak ten, który tutaj stoi – zapowiedział Patryk Jaki na konferencji prasowej, która odbyła się w okolicach Mazowieckiego Parku Krajobrazowego.
Szef MON z uznaniem o żołnierzach Wojsk Lądowych
Z okazji święta kieruję słowa wielkiego uznania do żołnierzy Wojsk Lądowych, którzy pełnią służbę w kraju oraz w misjach zagranicznych. Dzięki Waszej służbie Polacy mogą cieszyć się wolnością, niepodległością i suwerennością – napisał w liście do żołnierzy Wojsk Lądowych Mariusz Błaszczak, minister obrony narodowej. Dziś przed Grobem Nieznanego Żołnierza w Warszawie odbyły się centralne uroczystości z okazji święta Wojsk Lądowych. Szefa MON reprezentował Marek Łapiński, podsekretarz stanu.
Kandydat Kukiz'15 zachwycony pomysłem... Patryka Jakiego. "Młodzieńczy, na 30 lat do przodu"
Pomysły Patryka Jakiego na zreformowanie Warszawy są tak dobre, że podobają się nawet innym kandydatom. Nie ukrywa tego Marek Jakubiak z ruchu Kukiz'15, któremu przypadło do gustu stworzenie 19. dzielnicy w Warszawie.