spotkanie
Premier Morawiecki: Rozmowy z Tillersonem m.in. o Nord Stream 2 i wzmocnieniu wschodniej flanki NATO
Nord Stream 2 i wzmocnienie wschodniej flanki NATO, to - według premiera Mateusza Morawieckiego - będą główne tematy jego sobotniej rozmowy z sekretarzem stanu USA Rexem Tillersonem. – Warto, by Tillerson miał świadomość zagrożeń związanych z tym gazociągiem – dodał szef rządu.