spotkanie
Premier Morawiecki na szczycie V4 w Budapeszcie. Orban powiedział co myśli o "kasie Unii"
Szczyt premierów Grupy Wyszehradzkiej, który odbywa się w Budapeszcie, poświęcony jest problematyce unijnej oraz sprawom regionalnym. W szczycie bierze udział również szef polskiego rządu Mateusz Morawiecki. – Grupa Wyszehradzka nie musi stać w kolejce do kasy Unii Europejskiej, wnosimy więcej niż dostajemy – podkreślił premier Węgier, Viktor Orban.