MON
Minister Błaszczak: zapraszam wszystkich na Biało-Czerwony Marsz 11 listopada
Zapraszam wszystkich na Biało-Czerwony Marsz. Wojsko Polskie przygotowuje się bardzo intensywnie do tego, żeby 11 listopada wszystko odbyło się tak jak należy, żeby było bezpiecznie, radośnie, bo taka okoliczność zdarza się raz na 100 lat - powiedział dziś szef Ministerstwa Obrony Narodowej Mariusz Błaszczak.
Bezpieczeństwo w regionie i wzmacnianie współpracy dwustronnej
Sytuacja bezpieczeństwa w regionie, przyszłości Sojuszu Północnoatlantyckiego, wzmacnianie struktur bezpieczeństwa Unii Europejskiej oraz współpraca bilateralna to główne tematy rozmowy Tomasza Szatkowskiego, podsekretarza stanu w MON z Parlamentarnym Sekretarzem Stanu w Federalnym Ministerstwie Obrony Thomasem Silberhornem.