MON
W trosce o życie i zdrowie żołnierzy
Jubileusz stulecia Wojskowej Służby Zdrowia jest okazją do podziękowania wszystkim byłym i obecnym polskim lekarzom w mundurach, którzy zarówno na przestrzeni wieków, jak i dziś dowodzą, że byli i są mistrzami w swoim zawodzie, a jednocześnie ludźmi, na pomoc których zawsze można liczyć. Wszystkim pracownikom Wojskowej Służby Zdrowia dziękuję za codzienną troskę o zdrowie naszych żołnierzy i życzę wszelkiej pomyślności - podkreślił w liście do uczestników obchodów 100-lecia Wojskowej Służby Zdrowia Mariusz Błaszczak, szef MON.
Minister Błaszczak na Marszu dla Niezalezna.pl: Tym marszem udowadniamy, że kochamy Polskę
- Nie wyobrażałem sobie inaczej obchodów tej ważnej daty w naszej historii niż pod biało-czerwoną flagą. Zaproszeni są wszyscy (...) na ten piękny, wielki marsz. Marsz, w którym udowodnimy, że kochamy Polskę - powiedział w rozmowie z Lidią Lemaniak, reporterką portalu Niezależna.pl, minister obrony narodowej Mariusz Błaszczak