MON
Koniec współpracy wojska ze Strażą Graniczną na granicach Polski
Szef MON Mariusz Błaszczak uchylił w piątek decyzję o użyciu oddziałów i pododdziałów Sił Zbrojnych RP do pomocy Straży Granicznej. Żołnierze współpracowali ze strażnikami w ramach działań zwalczających rozprzestrzenianie się koronawirusa, po tymczasowym przywróceniu kontroli granicznych.