Kluby Gazety Polskiej
Zacieśnianie przyjaźni i więzi w Europie Środkowej – wszystko zaczęło się od Klubów „GP” ZDJĘCIA
W liście do Klubów „GP” premier Mateusz Morawiecki pożegnał polską delegacją, która udała się do Budapesztu. Szef polskiego rządu podkreślił wartość budowania przyjaźni pomiędzy Polakami i Węgrami oraz tworzenie więzi w Europie Środkowej. - A to wszystko zaczęło się od Klubów „GP” i dobrze, że rząd zaczął do dostrzegać i popierać – podkreśla redaktor naczelny dziennika „Gazeta Polska Codziennie” oraz tygodnika „Gazeta Polska” Tomasz Sakiewicz.
Beata Szydło dla Niezalezna.pl o ustawie o IPN: "Musimy wytłumaczyć światu, jaka była prawda"
– To jest nasz obowiązek wobec przyszłych pokoleń, bo jeżeli nie zrobimy tego teraz, to nie wryje się to w pamięć światową, to może się okazać, że kolejne pokolenia będą oskarżały Polskę o Holokaust bądź o wywoływanie II wojny światowej – powiedziała naszej reporterce wicepremier Beata Szydło.
„Być wiernym i trwać” - poruszający apel Klubów Gazety Polskiej. "Wszystkim należy się prawda"
"Być wiernym i trwać. Przez osiem lat naszej walki o prawdę o tragedii nad Smoleńskiem to jedyny sposób i jedyna droga, by nie zwątpić, by nie dać się zakrzyczeć wszystkim, dla których to, co robiliśmy, było cierniem w oku" - czytamy w apelu Klubów "Gazety Polskiej", który dzisiaj zostanie odczytany podczas obchodów 93. miesięcznicy tragedii smoleńskiej.