Wyszukiwanie

Wpisz co najmniej 3 znaki i wciśnij lupę
Świat

Nagranie z przesłuchania rosyjskiego jeńca. Putin wysyła młodych chłopców na rzeź

Portal Nexta opublikował nagranie na którym pokazane jest przesłuchanie rosyjskiego jeńca. Widać na nim młodego chłopaka urodzonego w 2002 roku. To już nie pierwszy materiał, który pokazuje, że Putin wysłał na śmierć młodych Rosjan. Nagranie pokazuje, jak wielką krzywdę własnemu narodowi robi rosyjski dyktator.

Autor:

 

Tłumaczenie:

- Ranga wojskowa, imię, nazwisko.

- Szeregowy Kravchenko Pavel Timofeevich, numer wojskowy 9010701.

- Rok urodzenia.

- 2002.

- Przydział. 

- Kierowca. 

- Masz matkę i ojca?

- Tak

- Pamiętasz swój numer telefonu?

- Nie.

- Skąd pochodzisz?

- Z regionu irkuckiego

- Dalej, adres.

- Obwód irkucki, wieś Nowoczeremchowo, ulica Szkolna 2/1

- Spróbuj zapamiętać numer telefonu.

Na tym kończy się nagranie.

To nie jedyny tego typu materiał, który w ostatnim czasie pojawił się w sieci. Na większości z nich widać bardzo młodych mężczyzn, którzy często wyglądają na nieletnich. 

 

Według danych Sił Ukrainy, w walce zginęło już ponad 3 tys. żołnierzy Federacji Rosyjskiej. Rosjanie nie zabierają jednak ciał prawdopodobnie z obawy o to, że gdyby na jaw wyszła rzeczywista skala ofiar po stronie rosyjskiej, obywatelom ich kraju otworzyłyby się oczy. - "Dziś wieczorem Ukraina otworzy infolinię dla matek, ojców, żon rosyjskich okupantów, którzy przybyli na Ukrainę z bronią, ale zostali schwytani lub zabici." - poinformowało Ministerstwo Spraw Wewnętrznych Ukrainy.

Autor:

Źródło: Niezalezna.pl

Wesprzyj niezależne media

Ten materiał powstał dzięki wsparciu Czytelników. Pomóż nam pisać dalej