Wyszukiwanie

Wpisz co najmniej 3 znaki i wciśnij lupę
Polska

"Idą po nas". Szkolenia dla działaczy Platformy z propagandy na Twitterze

Działacze Platformy uczą się obsługi mediów społecznościowych.

Autor: mak

Działacze Platformy uczą się obsługi mediów społecznościowych. - Odbyło się pierwsze szkolenie z wykorzystania Twittera w promocji politycznej, przeznaczone dla członków Platformy Obywatelskiej w Warszawie - poinformował radny, szef klubu radnych tej partii w Radzie Warszawy, Jarosław Szostakowski. "Zaczęło się! Tej siły już nikt nie powstrzyma", "Idą po nas" - żartują internauci.

Specjalnym szkoleniem z używania Twittera do "promocji politycznej" Szostakowski pochwalił się na Facebooku



Gdy informacja trafiła na Twittera, posypały się szydercze komentarze. "Idą po nas" - żartuje bloger, Paweł Rybicki. W podobnym tonie szkolenie skomentował ‏@cwierkajacybyk: "Nadchodzą". - Kiedy szkolenie z obsługi internetu? - drwi Jerzy Gątarz ‏o ksywce @gibon102



Pojawiła się też sugestia, że chodzi o intratną usługę dla zaprzyjaźnionej firmy

Autor: mak

Źródło: niezalezna.pl

Wesprzyj niezależne media

W czasach ataków na wolność słowa i niezależność dziennikarską, Twoje wsparcie jest kluczowe. Pomóż nam zachować niezależność i kontynuować rzetelne informowanie.

* Pola wymagane