Wyszukiwanie

Wpisz co najmniej 3 znaki i wciśnij lupę
Polska

Ksiądz Tadeusz Isakowicz-Zaleski ranny w wypadku

Ksiądz Tadeusz Isakowicz-Zaleski, duszpasterz, proboszcz ormiańskokatolickiej parafii w Gliwicach, miał poważny wypadek samochodowy. Duchowny został przewieziony do szpitala. Wiadomo, że odniósł obrażenia. Jak ustaliła niezalezna.pl duchown

Autor:

Ksiądz Tadeusz Isakowicz-Zaleski, duszpasterz, proboszcz ormiańskokatolickiej parafii w Gliwicach, miał poważny wypadek samochodowy. Duchowny został przewieziony do szpitala. Wiadomo, że odniósł obrażenia. Jak ustaliła niezalezna.pl duchowny został już wypisany ze szpitala i jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo

- Na drodze wojewódzkiej 781, w kierunku Wadowic jechał autobusbus, który zatrzymał się na przystanku autobusowym. Ciężarówka jadąca za nim, jechała za szybko i by nie zderzyć się z busem, wjechał na przeciwny pas, gdzie zderzył się z samochodem osobowym, w którym pasażerem był ksiądz Tadeusz Isakowicz-Zaleski – mówi niezalezna.pl rzecznik Jarosław Dwojak z chrzanowskiej komendy policji. Kilka minut po godzinie 15 pogotowie zabrało rannego księdza Isakowicza - Zalewskiego do chrzanowskiego szpitala.

Na szczęście uszkodzenia ciała nie zagrażają ich bezpieczeństwu i oboje zostali już wypisani ze szpitala.Nie mają poważnych obrażeń ciała – podkreśla w rozmowie z nami Jarosław Dwojak.

Autor:

Źródło: niezalezna.pl

Wesprzyj niezależne media

Ten materiał powstał dzięki wsparciu Czytelników. Pomóż nam pisać dalej

AKTUALNE PETYCJE

NAJNOWSZE Polska