Platforma do lasu!
Histeryczna kampania, żeby warszawiacy nie poszli na niedzielne referendum, jest bardzo typowa dla III RP.
Histeryczna kampania, żeby warszawiacy nie poszli na niedzielne referendum, jest bardzo typowa dla III RP.
Ten materiał powstał dzięki wsparciu Czytelników. Pomóż nam pisać dalej
My, świadomi obywatele Rzeczypospolitej Polskiej, uznający praworządność za fundament wspólnoty, wzywamy do podjęcia działań w obronie niezależności Trybunału Konstytucyjnego – jednego z najważniejszych filarów państwa prawa.