Wyszukiwanie

Wpisz co najmniej 3 znaki i wciśnij lupę
,Antoni Macierewicz,
05.10.2013 08:25

Nosek Cichockiego i Tuska

W sprawie generała Noska należy w pierwszym rzędzie zbadać układy między poszczególnymi politykami, z Komorowskim i Tuskiem na czele (i grupami wpływu, które za nimi stoją), oraz ewentualne związki mi

W sprawie generała Noska należy w pierwszym rzędzie zbadać układy między poszczególnymi politykami, z Komorowskim i Tuskiem na czele (i grupami wpływu, które za nimi stoją), oraz ewentualne związki między generałem a ludźmi związanymi z dawnymi służbami specjalnymi. U źródeł tej sprawy stoi Jacek Cichocki. To on był jednym z pomysłodawców rozwiązań, które doprowadziły do rozdzielenia wizyt prezydenta i premiera. To on odpowiadał za brak nadzoru służb nad przetargiem na tupolewy i późniejszym ich remontem. Jeśli analizujemy skandaliczne zachowania gen. Noska, zagrażające bezpieczeństwu Polski, pamiętajmy, czyim był podwładnym. Jego działania musiały być zgodne z oczekiwaniami tak Cichockiego, jak i Donalda Tuska.

Wesprzyj niezależne media

W czasach ataków na wolność słowa i niezależność dziennikarską, Twoje wsparcie jest kluczowe. Pomóż nam zachować niezależność i kontynuować rzetelne informowanie.

* Pola wymagane