Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ »

Dekada z „Gazetą Polską Codziennie”. Już dziś zapraszamy na transmisję z urodzinowej gali!

Już 9 września minie dokładnie 10 lat, odkąd ukazuje się „Gazeta Polska Codziennie”! To wielka okazja do świętowania. Zapraszamy na transmisję uroczystej gali już we wtorek 24 sierpnia o godz. 19 na antenie Telewizji Republika.

Filip Błażejowski/Gazeta Polska

Energia, żywiołowość i wielka nadzieja sprawiły, że dokładnie 10 lat temu w pięknej kamienicy z 1929 r. przy ul. Filtrowej, niemal w centrum Warszawy, zebrała się grupa odważnych dziennikarzy – na czele z redaktorem naczelnym Tomaszem Sakiewiczem – którzy postanowili wprowadzić na rynek prasowy nowy tytuł. Poza zespołem redakcyjnym celebrować tę ważną rocznicę będą również specjalni goście i przyjaciele naszej redakcji. Przypomnimy sobie, jak wyglądał tzw. zerówkowy numer gazety, oraz powspominamy najważniejsze momenty z życia redakcji i funkcjonowania „Gazety Polskiej Codziennie”. Opowiemy w końcu też o tym, że dekada funkcjonowania „Codziennej” na rynku to dekada bardzo ważnych zmian w naszym kraju i fragment bardzo ważnej historii Polski. Będzie to też okazja do podziękowania tym, dzięki którym istniejemy na rynku, czyli naszym Czytelnikom.

Jubileusz „Gazety Polskiej Codziennie” to wspaniały powód do świętowania, stąd redakcja organizuje uroczystą galę. Ale to również okazja do wyróżnienia tych, którzy przez minione 10 lat stali po stronie wolności słowa i niezależności dziennikarskiej. Podczas gali, którą widzowie Telewizji Republika będą mogli obejrzeć 24 sierpnia o godz. 19, poznamy laureatów trzech nagród „Gazety Polskiej Codziennie”. Będą też wyróżnienia niespodzianki. Choć wiele wciąż pozostaje tajemnicą, to pewne jest, że wystąpi orkiestra Dziubek Band. W repertuarze bardzo żywiołowa muzyka i rockowe interpretacje kultowych hitów, takich jak: „Rock & Roll is King”, „Odrobinę szczęścia w miłości”, „Ach, śpij, kochanie”, „Do grającej szafy grosik wrzuć”, „Cicha woda brzegi rwie”, „Thunderstruck”, „Lot trzmiela” i „Taniec z szablami”, „Bałkanica”, „Moves like Jagger”, „Happy” czy „Cykady na Cykladach”. Uroczysta gala 10-lecia „Gazety Polskiej Codziennie” przypomni też powody, dla których muzycy z orkiestry Dziubek Band wykonają słynne „We are the champions”.

Gala będzie transmitowana 24 sierpnia, o godz. 19 na:

Retransmisja Gali w sobotę, 28 września o godz. 19 na www.vod.gazetapolska.pl oraz www.niezalezna.pl

Zapraszamy do oglądania!

 Źródło: niezalezna.pl

 

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

Chcesz skomentować tekst? Udostępnij treść i skomentuj w mediach społecznościowych.
Sylwia Krasnodębska
Wczytuję ocenę...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo