Poziom zdziczenia „Obywateli RP” sięga zenitu. Ci ludzie dosłownie zieją nienawiścią. Szokujące nagranie

Skandaliczne słowa usłyszał reporter TVP Info od członków kontrmanifestacji zorganizowanej w czasie obchodów 85. miesięcznicy smoleńskiej.

Maciej Luczniewski/Gazeta Polska
Skandaliczne słowa usłyszał reporter TVP Info od członków kontrmanifestacji zorganizowanej w czasie obchodów 85. miesięcznicy smoleńskiej. Jeden z mężczyzn do kamery mówi o tym, że tragedia smoleńska to... „fantastyczna sprawa”.

Nie milkną echa dotyczące prowokacji i incydentów, do których doszło 10 maja na Krakowskim przedmieściu w czasie obchodów 85. miesięcznicy smoleńskiej i kontrmanifestacji, na którą zgodziły się władze miasta. Premier Beata Szydło stanowczo wypowiedziała się już w tej sprawie.

- Nagle oto ludzie, którzy mają czyste intencje, chcą przyjść, upamiętnić, tych którzy zginęli, są brutalnie atakowani. To rzecz niebywała [...] Został popełniony błąd, że środowa kontrmanifestacja została zaakceptowana, należy wyciągnąć wnioski i zastanowić się, w jaki sposób dać gwarancję bezpieczeństwa ludziom spokojnym i uczciwym, którzy mają prawo, by zebrać się i pomodlić - powiedziała premier Beata

CZYTAJ WIĘCEJ: Premier Szydło stanowczo o incydencie na Krakowskim Przedmieściu. Mówi o „ataku nienawiści”

Tymczasem na jaw wychodzą nowe fakty dotyczące prowokacji, do których dochodziło na Krakowskim Przedmieściu.

- Smoleńsk to fantastyczna sprawa. Ofiary tu cytat „rozciapciane w ziemi smoleńskiej”. To skandaliczne słowa, jakie wypowiadali wczoraj do kamery naszego reportera przedstawiciele grupy prowokatorów, którzy używają nazwy „Obywatele RP” podszywając się pod obrońców wolności - mówi Michał Rachoń zapowiadając szerszą dyskusję w programie „Minęła 20” na antenie TVP Info, na temat ostatnich prowokacji.

 

 
 ZOBACZ FILM:

Przypomnijmy, że Adam Borowski, legendarny opozycjonista, a obecnie szef warszawskiego Klubu „Gazety Polskiej”, został napadnięty i uderzony w twarz podczas obchodów 85. miesięcznicy smoleńskiej. Agresywny napastnik – uczestnik kontrmanifestacji, w której brali udział m.in. tzw. Obywatele RP – został zatrzymany przez policję.

CZYTAJ WIĘCEJ: ​Adam Borowski dla Niezalezna.pl: W pewnym momencie poczułem uderzenie w twarz…

 

Źródło: TVP Info,niezalezna.pl

#Krakowskie Przedmieście #Obywatele RP #KOD #Komitet Obrony Demokracji #media #policja

rz
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo