W najbliższy czwartek przed Sejmem odbędzie się manifestacja poparcia dla rządu premier Beaty Szydło i wprowadzanych przez niego reform. – To nasza odpowiedź na próbę odwołania przez totalną opozycję rządu dobrej zmiany – mówi nam Adam Borowski, przewodniczący warszawskiego Klubu „Gazety Polskiej”.

Złożony przez Platformę Obywatelską wniosek o wotum nieufności dla rządu premier Beaty Szydło i wystawienie Grzegorza Schetyny jako kandydata na stanowisko prezesa Rady Ministrów spotkało się nie tylko z krytyką ze strony „kolegów” z opozycji i śmiechem internautów, lecz także ze zdecydowaną odpowiedzią środowisk popierających działania rządu.

Jak już informowaliśmy na łamach portalu niezalezna.pl, w najbliższy czwartek 23 marca w godz. 14–17 przed gmachem Sejmu (ul. Wiejska 4/6/8) odbędzie się wielka manifestacja poparcia dla działań premier Szydło i Rady Ministrów.

– To nasza odpowiedź na wniosek o wotum nieufności dla rządu. Szczególnie teraz, gdy ma być przeprowadzana najważniejsza w tej kadencji reforma – reforma sądownictwa – chcemy, by rząd czuł poparcie społeczne. Ta reforma jest kluczowa dla przyszłości Polski. Chcemy pokazać, że na ulice nie wychodzą tylko wciąż malejące grupy zwolenników KOD‑u, ale też zwolennicy rządów Prawa i Sprawiedliwości – mówi „Codziennej” Adam Borowski, przewodniczący Klubu „Gazety Polskiej” w Warszawie.

– Zapraszamy wszystkich, którym nie są obojętne losy naszego kraju, do uczestnictwa w czwartkowej manifestacji. Bądźmy razem tego dnia i pokażmy, że Polacy popierają działania rządu Prawa i Sprawiedliwości – podkreśla Borowski.