Rodzice przeciw terrorowi szczepień. WIDEO

Rodzice sprzeciwiający się przymusowym szczepieniom zorganizowali dzisiaj w Gdańsku manifestację, podczas której przekazali wojewodzie pomorskiemu petycję.

Edyta Nowicka/niezalezna.pl
Rodzice sprzeciwiający się przymusowym szczepieniom zorganizowali dzisiaj w Gdańsku manifestację, podczas której przekazali wojewodzie pomorskiemu petycję. Domagają się w niej zaniechania nakładania uciążliwych grzywien w celu przymuszenia ich dzieci do przyjęcia szczepień.

Wydarzenie zostało zorganizowane przez Ogólnopolskie Stowarzyszenie Wiedzy o Szczepieniach „STOP NOP” oraz rodziców dzieci z Gdańska przymuszanych do poddania zabiegowi medycznemu wbrew ich woli.

To musi się zacząć od tego województwa, bo tutaj nakładane są najwyższe grzywny w Polsce i tutaj dochodzi do tego, że grzywny są nakładane na rodziny, których dziecko czeka na diagnozę i ma odroczenia szczepień od dwóch lekarzy

– powiedziała Justyna Socha ze stowarzyszenia „Stop NOP”.

Jeden z rodziców obecnych na manifestacji za odmowę zaszczepienia swoich dzieci dostał 14 tys. złotych grzywny.

Mamy dosyć kłamstw na temat tego, że szczepionki są w 100 proc. bezpieczne i nie powodują powikłań. Należy się nam prawo do świadomej zgody na to, jaki produkt farmaceutyczny jest podawany naszym dzieciom. Jaki produkt jest podawany bezpośrednio do ich ciała i może im zniszczyć zdrowie. Dlatego w całej Polsce będziemy przekazywać takie petycje o zaprzestanie nakładania uciążliwych grzywien. O zaprzestanie łamania praw człowieka i pacjenta

- powiedziała Socha.

Manifestanci podkreślali, że Europejski Trybunał Praw Człowieka w jednym orzeczeń powiedział, iż przymusowe szczepienia to ingerencja w prawo do posiadania życia prywatnego.

To jest nasza ojczyzna, nasz dom i mamy prawo być traktowani jak 60 proc. mieszkańców UE, którzy nie są zmuszani do szczepienia swoich dzieci

– dodała Justyna Socha

Celem stowarzyszenia „STOP NOP” jest stworzenie nowego systemu identyfikacji, kontroli i leczenia niepożądanych odczynów poszczepiennych (NOP). Organizacja postuluje również utworzenie specjalnego funduszu odszkodowań wzorem 14 państw europejskich, zniesienia sankcji i ustawowego obowiązku szczepień oraz wprowadzenia dobrowolnych, refundowanych szczepień wzorem 18 krajów z Europy. 

ZOBACZ MANIFESTACJĘ W GDAŃSKU:

 Źródło: niezalezna.pl

 

#przymusowe szczepienia #szczepionki

Edyta Nowicka
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo