Hillary Clinton znała wcześniej pytania, które padną podczas debaty prezydenckiej! - tak sensacyjne doniesienia podały dzisiaj amerykańskie media. Jest jeszcze jedna nowa wiadomość z kampanii prezydenckiej w Stanach Zjednoczonych. Trump wyprzedził rywalkę w codziennym sondażu dla ABC/Washington Post.

Szum po jednych skandalach w sztabie Hillary Clinton jeszcze nie zdążył ucichnąć, a wybuchają kolejne. Problemy zdrowotne być może uniemożliwiające właściwe sprawowanie urzędu prezydenta, afera mailowa i śledztwo FBI...

CZYTAJ WIĘCEJ: FBI jednak zajmie się mailami Clinton

...a dzisiaj nowe problemy kandydatki Demokratów.

Okazuje się, że ludzie z otoczenia Clinton mogli wcześniej znać pytania jakie padły podczas debaty prezydenckiej!  Takie informacje podało "Washington Post" czerpiąc wiedzę z opublikowanych przez Wikileaks maili kandydatki demokratów na prezydenta USA.

To jednak nie koniec złych wiadomości dla Clinton.

"Po raz pierwszy od maja Donald Trump prowadzi z Hillary Clinton w sondażu przeprowadzanym dla ABC/Washington Post. Kandydat GOP ma 46%, Clinton – 45%. To efekt informacji o nowych meilach, które mogą by powiązane ze śledztwem w sprawie serwera e-mail byłej sekretarz stanu" - podaje serwis 300polityka.pl.


"Problem dla Clinton zacznie się, jeśli informacje o nowych mailach zaczną wprost przekładać się na sondaże w kluczowych stanach" - dodaje.