W sieci pojawił się singiel promujący najnowszą płytę zespołu T.Love, która ukaże się już na początku listopada. W "Marszu" pobrzmiewają echa problemów, jakimi żyją współcześni Polacy - Muniek śpiewa o podzielonym społeczeństwie, strachu w Europie zniewolonej terrorem, o uchodźcach, a nawet o ... smoleńskim wraku.

"Marsz" to kolejna odsłona nowego albumu T.Love, zatytułowanego po prostu T.Love, który ukaże się 4 listopada. W przeciwieństwie do poprzedniego wydawnictwa „Old is Gold”, którego teksty skupiały się najczęściej na sprawach duchowych, nowy album niesie wiele nawiązań do współczesności. Dominuje artystyczna publicystyka, krążąca wokół Polski i świata, tu i teraz… Muniek śpiewa o podzielonym społeczeństwie, strachu w Europie zniewolonej terrorem. o uchodźcach, wszystkich naszych fobiach i zagrożeniach… 

POSŁUCHAJ:
Płyta dostępna będzie w trzech formatach – wersja podstawowa (13 utworów), wersja specjalna (18 utworów w tym utwór z Johnem Porterem) oraz vinyl (12 utworów). Dzień po premierze albumu, zespół rusza w długą półtoramiesięczną trasę koncertową promującą album. Początek trasy – 5 listopada w rodzinnym mieście Muńka Staszczyka – w Częstochowie.