Piłkarze pili przed meczem? Nawałka ma dość

  

Adam Nawałka zamierza sprawdzić funkcjonowanie i pracę kadry polskiej. Najprawdopodobniej niektórzy zawodnicy zostaną odsunięci od kadry za zbyt duże spożywanie alkoholu przed meczami z Danią i Armenią.

To "Przegląd Sportowy"  opisał niepokojące zachowania niewielkiej grupy zawodników. Selekcjoner Adam Nawałka rozmawiał już o tej sprawie z prezesem PZPN Zbigniewem Bońkiem.

Podobno już wcześniej pojawiały się informacje, że w kadrze dochodzi do zbyt dużego rozprężenia, jednak ze względu na bardzo dobre mecze, sprawa była przyciszona. Jednak ostatnie słabe występy kadry i świadomość, że wkrótce odbędzie się mecz w Bukareszcie spowodowały, że Nawałka zamierza rozwiązać problem.


 
Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: przegladsportowy.pl
Tagi

Wczytuję komentarze...

Saryusz-Wolski nie ma wątpliwości. Wyrok TSUE zdezawuował filar działań totalnej opozycji!

Jacek Saryusz-Wolski / fot. Zbyszek Kaczmarek/Gazeta Polska

  

Europoseł PiS Jacek Saryusz-Wolski nie kryje zadowolenia z wyroku TSUE. "Stała się rzecz rzadka" - stwierdził. Jak podkreślił, orzeczenie to dezawuuje wstępną opinię, a żaden przepis nie został zakwestionowany. - Trybunał zatrzymał się w biegu po nie swoje kompetencje. To dla Polski bardzo dobry wyrok - dodał.  Zaznaczył także, że opozycja miała duże oczekiwania wobec wtorkowego orzeczenia: "Nadzieje były ogromne. To zdezawuowanie akcji "zagranica", opartej o fałszywe donosy przeciwko Polsce".

Trybunał Sprawiedliwości UE wydał we wtorek wyrok w odpowiedzi na pytania prejudycjalne zadane przez Izbę Pracy Sądu Najwyższego. Trybunał orzekł, że to Sąd Najwyższy ma badać niezależność nowej Izby Dyscyplinarnej, by ustalić, czy może ona rozpoznawać spory dotyczące przejścia sędziów Sądu Najwyższego w stan spoczynku.

[polecam:https://niezalezna.pl/298075-tsue-wydal-wyrok-opozycja-az-huczy-a-co-na-to-premier-bardzo-dobrze-sie-stalo]

Zdaniem TSUE, jeśli Sąd Najwyższy uznałby, że Izbie Dyscyplinarnej brak niezależności i bezstronności, mógłby - zgodnie z wyrokiem TSUE - przestać stosować przepisy, na mocy których to właśnie do Izby Dyscyplinarnej należy rozpoznawanie sporów dotyczących przejścia w stan spoczynku sędziów Sądu Najwyższego.

[polecam:https://niezalezna.pl/298121-tsue-przyznal-racje-pis-wojcik-przypomina-o-czym-rzad-przez-wiele-miesiecy-mowil-opozycji]

Do tej kwestii odniósł się na antenie Telewizji Republika Jacek Saryusz-Wolski, który stwierdził, że "stała się rzecz rzadka".

Orzeczenie to dezawuuje wstępną opinię. Żaden przepis nie został zakwestionowany

- powiedział.

To jest polska sprawa, to nie są kompetencje TSUE. Piłka została przekopana na naszą stronę boiska. Trybunał zatrzymał się w biegu po nie swoje kompetencje. To dla Polski bardzo dobry wyrok

- dodał.

[polecam:https://niezalezna.pl/298060-o-co-chodzi-z-wyrokiem-tsue-minister-szymanski-tlumaczy-dlaczego-w-ko-maja-nietegie-miny]

 Zaznaczył także, że opozycja miała duże oczekiwania wobec wtorkowego orzeczenia:

Nadzieje były ogromne. To zdezawuowanie akcji "zagranica", opartej o fałszywe donosy przeciwko Polsce.

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, republika.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl