Prawdziwą niespodziankę przygotował swoim fanom młody i obiecujący raper Filip Szcześniak, tworzący pod pseudonimem Taco Hemingway. Muzyk umieścił wczoraj wieczorem w sieci aż pięć nowych utworów z epki pt. "Wosk". Artysta już jesienią planuje wydać nowy album pt. "Marmur".

Na początku lipca w internecie pojawił się najnowszy singiel rapera pt. "Deszcz na betonie" zapowiadający mającą ukazać się jesienią nową płytę. Utwór spotkał się z niezwykle entuzjastycznymi reakcjami internautów i podgrzał atmosferę towarzyszącą oczekiwaniu na nowy album Taco Hemingwaya. To jednak nie koniec niespodzianek, gdyż wczoraj, późnym wieczorem, artysta niespodziewanie umieścił w sieci aż pięć nowych kompozycji pochodzących z nowej epki pt. "Wosk". Po kilkunastu godzinach od publikacji, nowe utwory osiągnęły imponującą liczbę niemal 100 tys. wyświetleń. 
 
Taco Hemingway (wł. Filip Szcześniak) to młody, obiecujący muzyk, który zyskał sympatię nie tylko fanów rapu. Swoimi niezwykle inteligentnymi tekstami, będącymi zbiorem obserwacji na temat współczesnego społeczeństwa, twórca zyskał sobie rzeszę fanów, którzy z niecierpliwością oczekują jesiennej premiery płyty pt. "Marmur".

POSŁUCHAJ: