​Przed meczem Polska-Ukraina. „Będziemy spokojni. To Ukraińcy mają się czego obawiać”

Reprezentacja Polski jest już po ostatnim treningu przed wylotem do Marsylii na trzeci mecz fazy grupowej Euro 2016 z Ukrainą.

Tomasz Hamrat/Gazeta Polska
Reprezentacja Polski jest już po ostatnim treningu przed wylotem do Marsylii na trzeci mecz fazy grupowej Euro 2016 z Ukrainą. Biało-czerwoni najpierw ćwiczyli na siłowni, a potem na boisku treningowym w La Baule. Kadra wyleci do Marsylii z lotniska w z Saint-Nazaire w poniedziałek przed południem.

W niedzielnej konferencji prasowej reprezentacji na pytania dziennikarzy odpowiadał między innymi Artur Boruc.

Skupiamy się tylko na sobie, to Ukraińcy mają się czego obawiać. To oni powinni bardziej zastanawiać się nad tym, w jakim składzie wyjdziemy. Jesteśmy w dobrej dyspozycji i nie mamy się czym martwić – mówił Boruc.
 
Takie chwile, jak pogrzebanie szans na awans z grupy po dwóch meczach, w życiu każdego piłkarza wyzwalają więcej emocji niż zwykle. Reakcje mogą być różne. Kiepska postawa Ukrainy jest po części zaskoczeniem, mają bowiem kilka indywidualności, zwłaszcza skrzydłowych, ale coś nie zagrało. Tworzą kolektyw, dobrą drużynę, ale musimy zaprezentować się tak, jak w ostatnich meczach i będziemy spokojni – dodał bramkarz.

Po dwóch meczach Euro 2016 reprezentacja Polski ma na koncie cztery punkty i zajmuje drugie miejsce w grupie C. Pierwsi są Niemcy, którzy są od nas lepsi o jednego gola. Trzecie miejsce zajmuje zaś Irlandia Północna, która w ostatnim starciu pokonała 2:0 Ukrainę. O awansach i lokatach rozstrzygnie ostatnia kolejka fazy grupowej.

Portal Niezalezna.pl będzie relacjonował wtorkowy mecz Polska-Ukraina.

 

Źródło: pzpn.pl,laczynaspilka.pl,niezalezna.pl

#Polska #Ukraina #Polska Ukraina #Polska Ukraina relacja #Euro 2016

plk
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo