Iracki uchodźca zgwałcił w Austrii 10-latka. Bo nie uprawiał seksu od 4 miesięcy

  

Dwudziestojednoletni Amir A., przebywający w Austrii "uchodźca" z Iraku, przyznał się do zgwałcenia 10-letniego chłopca. Do przestępstwa doszło w kabinie toalety na basenie w Wiedniu. Wczoraj zapadł wyrok w tej sprawie.

21-latek z Iraku zgwałcił chłopca w grudniu 2015 r. Dziesięcioletni Austriak pływał w basenie, na którym przebywał iracki uchodźca. Gdy chłopczyk udał się po pływaniu pod prysznic, Irakijczyk podążył za nim, wepchnął go do kabiny toalety i tam zaatakował.

Po gwałcie - jak gdyby nigdy nic - azylant wrócił na pływalnię i dalej taplał się w wodzie. Był kompletnie zaskoczony, gdy na miejsce przybyła policja.

Irakijczyk tłumaczył się w sądzie, że zgwałcił dziecko, gdyż naszła go "nagła seksualna potrzeba". Wyjaśniał, że "od czterech miesięcy nie uprawiał seksu". Przyznał się do wszystkich stawianych mu zarzutów.

Amir A. pracował w Iraku jako taksówkarz. Opuścił swój kraj w sierpniu 2015 r. - oczywiście jako "uchodźca". W Iraku zostawił żonę i dziecko. Najpierw zmierzał do Szwecji, ale w końcu poprosił o azyl w Austrii. Został umieszczony w ośrodku w Hietzing.

Irakijczyk dostał karę 10 lat więzienia, ale jej ogłoszenie zostało odroczone do czasu ostatecznego zakończenia badań zgwałconego chłopca. Psychologowie twierdzą bowiem nieoficjalnie, że gwałt wywołał wyjątkowo negatywne zmiany w psychice dziecka. Jeśli taka będzie konkluzja raportu naukowców, kara może zostać zwiększona do 15 lat więzienia.
Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: kurier.at

Wczytuję komentarze...

Ważni goście z USA zawitali do Polski na Wielkanoc. „Jesteśmy silniejsi razem” GALERIA

zdjęcie ilustracyjne / st. chor. mar. Piotr LEONIAK

  

Dziś do portu w Gdyni zawinął amerykański niszczyciel USS Gravely, będący jednostką flagową Stałego Zespołu Sił Morskich NATO – SNMG1. „Załoga spędzi Wielkanoc w Polsce i będzie miała okazję zapoznać się z polskimi tradycjami wielkanocnymi. #StrongerTogether („jesteśmy silniejsi razem” ang.)” – pisze w jednej z sieci społecznościowych ambasada USA w Polsce.

Okręt USS Gravely przeznaczony jest do uzupełniania krążowników AEGIS typu Ticonderoga w obronie przeciwlotniczej i przeciwrakietowej lotniskowcowych grup uderzeniowych.

Oprócz amerykańskiego niszczyciela USS Gravely zespół okrętów SNMG1 tworzą: 4 fregaty, w tym: polska ORP „Gen. K. Pułaski”, hiszpańska ESPS „Almirante Juan De Borbon”, turecka TCG „Gokova” i brytyjska HMS „Westmister”, a także niemiecki okręt zaopatrzenia FGS „Rhöen”.

Wszystkie one wpłynęły dziś razem do Gdyni.

Marynarze z Hiszpanii, Niemiec, Turcji, USA, Wielkiej Brytanii i Polski pozostaną w Gdyni przez cały okres Świąt Wielkanocnych. Wizyta Sojuszniczego zespołu ma charakter roboczy. Zespół opuści gdyński port we wtorek rano, 23 kwietnia.

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalena.pl, 3fo.wp.mil.pl,
Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl