Wesoły Romek i Teletubisie. Giertych dał występ na marszu KOD – WIDEO

Roman Giertych – a jakże – poszedł w marszu Komitetu Obrony Demokracji. Samo maszerowanie to jednak dla niego za mało.

youtube.com/print screen
Roman Giertych – a jakże – poszedł w marszu Komitetu Obrony Demokracji. Samo maszerowanie to jednak dla niego za mało. Postanowił jeszcze dorwać się do megafonu i trochę pokrzyczeć, a do tego... poskakać. Efekt komiczny tego „występu” przeszedł najśmielsze oczekiwania, co szybko wykorzystali internauci.

Najpierw było „Kto nie skacze, ten jest z PiS-em, hop, hop, hop”, a następnie „Precz z kaczorem”. Tak Roman Giertych, z uśmiechem i podskakując, skandował do uczestników sobotniego marszu KOD w Warszawie.

Zobacz wideo:


Chyba świeżo upieczona „gwiazda estrady” nie spodziewała się, że jego show spotka się z tak szerokim odzewem ze strony internautów. Ci prześcigają się w wymyślaniu coraz to bardziej prześmiewczych wersji „występu” Giertycha.

Pojawił się m.in. „Wesoły Romek” z filmu „Miś” Stanisława Barei, piosenka z Teletubisiów, „Tańczymy labada” w wersji kibicowskiej, a także były szef LPR podskakujący do hasła... „Kto nie skacze, ten z policji”. Zachęcamy do obejrzenia internetowych produkcji – zabawa gwarantowana.

Zobacz wideo:

 

Źródło: niezalezna.pl

plk
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo