Znikają flagi UE. „Biało czerwona najpiękniejsza”

  

Pierwsza konferencja nowego rządu po posiedzeniu. Dziennikarze zauważyli, że premier Beata Szydło nie występuje na tle flag Unii Europejskiej, jak do tej pory miał w zwyczaju rząd PO-PSL. - Konferencje rządu będą odbywać się na tle polskiej najpiękniejszej biało czerwonej flagi.- powiedziała premier.

- Rozmawialiśmy przede wszystkim o realizacji tegorocznego budżetu oraz prac nad budżetem na 2016 r. Prowadzimy prace nad nowelizacją budżetu, weryfikujemy założenia przygotowane przez naszych poprzedników - powiedziała premier po posiedzeniu. Dodała, że dla rządu priorytetowym jest wprowadzenie ustawy Rodzina 500 plus.

Internauci zauważyli zmianę na konferencjach prasowych premier.Jeśli chodzi o zmianę na stanowisku szefa CBA premier powiedziała: - Nie zwykłam dokonywać żadnych zmian personalnych poprzez media.

Paweł Wojtunik, który od grudnia 2009 roku stoi na czele Centralnego Biura Antykorupcyjnego zostanie zdymisjonowany. Jak dowiedziała się niezalezna.pl pierwszego dnia urzędowania nowy szef ABW, Piotr Pogonowski wszczął procedurę cofnięcia Wojtunikowi poświadczenia bezpieczeństwa. 
Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl


Wczytuję komentarze...

PO liczy na amnezję społeczeństwa? Internauci pamiętają, co mówili jeszcze niedawno

Sławomir Neumann, Jarosław Wałęsa, Grzegorz Schetyna, Katarzyna Lubnauer / Fotomag/Gazeta Polska

  

Polacy pamiętają, jak wyglądały relacje Platformy Obywatelskiej z Pawłem Adamowiczem przed wyborami samorządowymi w 2018 roku. Przypominają politykom, co wówczas mówi i pisali. Politykom, którzy zdaje się zapomnieli, że w internecie nic nie ginie, a w mediach społecznościowych przypadki hipokryzji wyłapywane są z nadzwyczajną prędkością.

O tym jak wyglądała sytuacja w Gdańsku pisaliśmy na niezalezna.pl po pierwszej turze wyborów samorządowych.

Tu się dzieje więcej niż w telenoweli! Najpierw Adamowicz przez długie lata startował w wyborach na prezydenta Gdańska z poparciem Platformy Obywatelskiej, później przez jego kłopoty z prawem PO odepchnęła go i postawiła na "świeżą krew". [polecam:https://niezalezna.pl/242807-a-co-tu-sie-wydarzylo-jak-w-telenoweli-platforma-znowu-quotprzytula-siequot-do-adamowicza] W tegorocznych wyborach kandydatem Koalicji Obywatelskiej na prezydenta Gdańska został Jarosław Wałęsa. Politycy skakali sobie do gardeł... aż do wyników pierwszej tury wyborów. Wałęsa poniósł porażkę. Platforma musiała przestraszyć się nie na żarty, że straci władzę w swoim mateczniku, więc... znowu apelują o poparcie i głosowanie na Adamowicza!

– informowaliśmy.

Było też i tak, że kandydat Platformy Obywatelskiej na prezydenta Gdańska krytykował… rządy Platformy w jej mateczniku. [polecam:https://niezalezna.pl/228739-ale-cyrk-kandydat-po-na-prezydenta-gdanska-krytykuje-rzady-platformy-w-jej-mateczniku]

Biorąc pod uwagę fakty, internautów dziwi, w jakiś sposób wypowiadają się teraz w mediach politycy PO, którzy walczyli z Adamowiczem. W komentarzach na Twitterze internauci przypominają ich słowa przed i po śmierci oraz reakcje prawicy i lewicy na tę tragedię.

[polecam:https://niezalezna.pl/255307-lubnauer-poszla-do-tvn-oburzona-mowa-nienawisci-zapomniala-co-wczesniej-mowila-o-adamowiczu]

Przypominają też, jak wyglądała "walka z nienawiścią" np. po katastrofie smoleńskiej.

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl