Znikają flagi UE. „Biało czerwona najpiękniejsza”

Pierwsza konferencja nowego rządu po posiedzeniu. Dziennikarze zauważyli, że premier Beata Szydło nie występuje na tle flag Unii Europejskiej, jak do tej pory miał w zwyczaju rząd PO-PSL.

screen; TVP Info
Pierwsza konferencja nowego rządu po posiedzeniu. Dziennikarze zauważyli, że premier Beata Szydło nie występuje na tle flag Unii Europejskiej, jak do tej pory miał w zwyczaju rząd PO-PSL. - Konferencje rządu będą odbywać się na tle polskiej najpiękniejszej biało czerwonej flagi.- powiedziała premier.

- Rozmawialiśmy przede wszystkim o realizacji tegorocznego budżetu oraz prac nad budżetem na 2016 r. Prowadzimy prace nad nowelizacją budżetu, weryfikujemy założenia przygotowane przez naszych poprzedników - powiedziała premier po posiedzeniu. Dodała, że dla rządu priorytetowym jest wprowadzenie ustawy Rodzina 500 plus.

Internauci zauważyli zmianę na konferencjach prasowych premier.Jeśli chodzi o zmianę na stanowisku szefa CBA premier powiedziała: - Nie zwykłam dokonywać żadnych zmian personalnych poprzez media.

Paweł Wojtunik, który od grudnia 2009 roku stoi na czele Centralnego Biura Antykorupcyjnego zostanie zdymisjonowany. Jak dowiedziała się niezalezna.pl pierwszego dnia urzędowania nowy szef ABW, Piotr Pogonowski wszczął procedurę cofnięcia Wojtunikowi poświadczenia bezpieczeństwa. 

 

Źródło: niezalezna.pl

pk
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo