Wyszukiwanie

Wpisz co najmniej 3 znaki i wciśnij lupę
Polska

Schetyna rozpoczął walkę o stery PO

Grzegorz Schetyna już oficjalnie rozpoczął swoją kampanię w walce o przywództwo w Platformie Obywatelskiej.

Autor:

Grzegorz Schetyna już oficjalnie rozpoczął swoją kampanię w walce o przywództwo w Platformie Obywatelskiej. „ Zrobimy wszystko, by PO znów była najlepszą ofertą dla Polaków” - oświadczył Schetyna.

- Państwo jest zagrożone, demokracja jest zagrożona. Wczoraj była nocna zmiana w służbach specjalnych i ich gwałtowne przejęcie, dziś na skróty przeprowadzana jest przejęcie Trybunału Konstytucyjnego. Dlatego jesteśmy tutaj, chcemy odbudować PO, chcemy sięgnąć po taką PO, jak była w 2001, partia centrum, która jest gwarancją normalności – mówił Grzegorz Schetyna na konferencji prasowej.

Jednocześnie zapowiadając swój start w wyścigu o przywództwo w PO Schetyna zadeklarował gotowość współpracy z tymi, którzy Platformę tworzą obecnie oraz tymi, którzy z szeregów partii odeszli.

Autor:

Źródło: niezalezna.pl,300polityka.pl

Wesprzyj niezależne media

W czasach ataków na wolność słowa i niezależność dziennikarską, Twoje wsparcie jest kluczowe. Pomóż nam zachować niezależność i kontynuować rzetelne informowanie.

* Pola wymagane