Manifestacja 30.VIII.2015. ZMIANA MIEJSCA

W niedzielę 30 sierpnia br odbędzie się manifestacja przeciwko deprawacji seksualnej w szkołach. Wydarzenie rozpocznie się od Mszy św. w kościele św. Anny na Krakowskim Przedmieściu.

mat. pras.
W niedzielę 30 sierpnia br odbędzie się manifestacja przeciwko deprawacji seksualnej w szkołach. Wydarzenie rozpocznie się od Mszy św. w kościele św. Anny na Krakowskim Przedmieściu. O godzinie 13 nastąpi zbiórka przed  świątynią i przejście na Rynek Mariensztacki.
 
Więcej informacji o planowanej manifestacji można znaleźć na internetowej stronie protestu: stopdeprawacji.pl

Organizatorzy manifestacji informują, że zdaniem wielu ekspertów epatowanie permisywną seksualnością, nieadekwatną do faz rozwoju dzieci, oraz nieodpowiedzialne propagowanie treści związanych z tzw. tożsamością płciową prowadzi do głębokich zaburzeń seksualności oraz tożsamości płciowej dzieci i młodzieży.

Mapka ze strony stopdeprawacji.pl:24 lipca w Warszawie odbyło się spotkanie dwudziestu sześciu organizacji działających na polu prorodzinnym, które wyrażają stanowczy sprzeciw wobec niepokojących działań Ministerstwa Edukacji. Bezpośrednią przyczyną spotkania stało się wystąpienie Minister Joanny Kluzik-Rostkowskiej z dnia 9 lipca zapowiadające zmianę podstawy programowej przedmiotu wychowanie do życia w rodzinie oraz informacja o włączeniu treści „antydyskryminacyjnych” do programu „Bezpieczna+” i „Otwarta Szkoła” 2015/2016. Pani minister tak poważne przedsięwzięcie zmiany podstawy programowej edukacji seksualnej postanowiła przeprowadzić w trakcie wakacji, gdy zmęczeni obowiązkami szkolnymi rodzice wypoczywają i niechętnie zajmują się szkolnymi problemami. Równie niechętnie poświęcają czas przeznaczony na odpoczynek na analizę tak pokrętnych rządowych przedsięwzięć.

Na Niezalezna.pl ukazały się artykuły dotyczące tego problemu:

Stop deprawacji w edukacji! Część 1. CZYTAJ WIĘCEJ
 
​Stop deprawacji w edukacji! Część 2. CZYTAJ WIĘCEJ
 
Stop deprawacji w edukacji! Część 3. CZYTAJ WIĘCEJ
 
Na spotkaniu organizacji pro-rodzinnych podjęto jednogłośną decyzję o przeprowadzeniu wspólnej manifestacji 30 sierpnia w Warszawie na Rynku Mariensztackim. Do zaniepokojonych rządowymi planami demoralizacji dzieci dołączają coraz to nowe organizacje i nowe środowiska rodziców.

Cały program manifestacji dostępny TUTAJ.

 


Źródło: niezalezna.pl,stopdeprawacji.pl

mg
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo