"Nowe Państwo - NGP" w internecie

  

27 lutego ruszyła witryna internetowa „Niezależnej Gazety Polskiej - Nowego Państwa”. Docelowo będzie można znaleźć na niej wszystkie artykuły opublikowane w „Niezależnej Gazecie Polskiej” w latach 2006-2009, w „Nowym Państwie” nr 371-374 oraz w obu miesięcznikach połączonych we wrześniu 2009 roku w „Niezależną Gazetę Polską - Nowe Państwo”. Obecnie trwa uzupełnianie archiwum. Mamy nadzieję, iż do końca kwietnia całość zbiorów znajdzie się w internecie.

Już teraz można zapoznać się z tematami nowego numeru, który w kioskach pojawi się za dwa dni. W tym celu należy kliknąć na banner „NGP - NP”, znajdujący się po prawej stronie naszego portalu lub wpisać adres http://panstwo.net. Zapraszamy do lektury. Zobaczycie Państwo, jak wiele artykułów pozostało nadal aktualnych. Przypomnijmy też, że „NGP – NP” zawiera dużo materiałów historycznych na temat osób wymazanych z oficjalnej historii przez komunistów.

Następnym krokiem będzie uruchomienie nowej witryny „Gazety Polskiej” i przeniesienie całego archiwum naszego tygodnika do internetu. W pierwszym etapie planujemy udostępnienie rocznika 2010, następnie lat 2005–2009 i na końcu pozostałych numerów. Prace te potrwają jednak kilka miesięcy.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze


Wczytuję komentarze...

Silny wiatr w 13 województwach

Zdjęcie ilustracyjne / pxhere/CC0 Public Domain

  

W 13 województwach w Polsce można spodziewać się silnego wiatru - wynika z prognozy IMGW. Najniebezpieczniej będzie w północnych powiatach woj. zachodniopomorskiego oraz południowych powiatach Śląska, Małopolski i Podkarpacia.

Dla tych obszarów wydano alert stopnia drugiego. Przewiduje się tam wystąpienie silnego wiatru o średniej prędkości od 45 km/h do 60 km/h, miejscowo w porywach nawet do 100 km/h.

Alerty pierwszego stopnia obowiązują na pozostałym obszarze tych województw oraz w województwach: lubuskim, opolskim, dolnośląskim, wielkopolskim, łódzkim, świętokrzyskim, a także na Podlasiu, Warmii i Mazurach oraz w północnej i centralnej części Pomorza.

Tam w porywach wiatr może osiągnąć prędkość 90 km/h.

Jedyne województwa, dla których nie wydano ostrzeżeń, to Mazowsze, Lubelszczyzna oraz województwo kujawsko-pomorskie.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, pap

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl