"Nowe Państwo - NGP" w internecie

27 lutego ruszyła witryna internetowa „Niezależnej Gazety Polskiej - Nowego Państwa”.

27 lutego ruszyła witryna internetowa „Niezależnej Gazety Polskiej - Nowego Państwa”. Docelowo będzie można znaleźć na niej wszystkie artykuły opublikowane w „Niezależnej Gazecie Polskiej” w latach 2006-2009, w „Nowym Państwie” nr 371-374 oraz w obu miesięcznikach połączonych we wrześniu 2009 roku w „Niezależną Gazetę Polską - Nowe Państwo”. Obecnie trwa uzupełnianie archiwum. Mamy nadzieję, iż do końca kwietnia całość zbiorów znajdzie się w internecie.

Już teraz można zapoznać się z tematami nowego numeru, który w kioskach pojawi się za dwa dni. W tym celu należy kliknąć na banner „NGP - NP”, znajdujący się po prawej stronie naszego portalu lub wpisać adres http://panstwo.net. Zapraszamy do lektury. Zobaczycie Państwo, jak wiele artykułów pozostało nadal aktualnych. Przypomnijmy też, że „NGP – NP” zawiera dużo materiałów historycznych na temat osób wymazanych z oficjalnej historii przez komunistów.

Następnym krokiem będzie uruchomienie nowej witryny „Gazety Polskiej” i przeniesienie całego archiwum naszego tygodnika do internetu. W pierwszym etapie planujemy udostępnienie rocznika 2010, następnie lat 2005–2009 i na końcu pozostałych numerów. Prace te potrwają jednak kilka miesięcy.

 

Źródło:

Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo