Kabaret w Inowrocławiu. Kpiny po wizycie Komorowskiego na budowie obwodnicy miasta. WIDEO

  

Jak już informowaliśmy, w miniony wtorek Bronisław Komorowski zjechał do Inowrocławia. Podczas swojej „gospodarskiej wizyty” gościł m.in. na budowie obwodnicy miasta. Czy jednak rzeczywiście odbywały się tam prace budowlane? Jak spostrzegli internauci, w rzeczywistości na potrzeby spotkania z Komorowskim zainscenizowano dość zabawną szopkę.

Bronisław Komorowski pojawił się na budowie obwodnicy we wtorek po południu. Towarzyszyła mu rzesza miejscowych urzędników i notabli. Oprócz tego byli też dziennikarze. I na tym koniec – jak donoszą internauci, mieszkańców Inowrocławia trzymano na odległość, mogli przyglądać się całemu przedstawieniu z daleka.

CZYTAJ WIĘCEJ: HIT kampanii Komorowskiego. Prezydent odwiedził budowę, która... nie istnieje

W sieci popularność zdobywa już nagranie „KABARET – Bronisław Komorowski na otwarciu inowrocławskiej obwodnicy :)”. Jego twórca podkreśla, że warto przyjrzeć się temu, co dzieje się za plecami Komorowskiego w czasie przemówienia. „Sprzęt na budowie jeździł kompletnie bez celu i sensu” – zwraca uwagę autor nagrania.

Na nagraniu można też zobaczyć, jak wyglądała budowa obwodnicy Inowrocławia dzień po wizycie Komorowskiego. Sprzętu jeszcze mniej niż we wtorek i brak oznak jakiejkolwiek pracy.

Po obejrzeniu tego przedstawienia nasuwa nam się tylko jeden komentarz – Stanisław Anioł, gospodarz domu z serialu Stanisława Barei „Alternatywy 4”, mógłby jedynie pozazdrościć tak sprawnie przygotowanej wizyty.

Zobacz wideo:
Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl


Wczytuję komentarze...

Byli opozycjoniści murem za Rachoniem! Napisali list w obronie wolności słowa

Michał Rachoń, / TVP Info/printscreen

  

Działacze opozycji antykomunistycznej wystosowali list otwarty do władz Telewizji Publicznej, w którym apelują o przywrócenie do pracy Michała Rachonia i Krystiana Krawiela, którzy zostali zawieszeni po emisji w programie "Minęła 20" satyrycznych "plastusiów" Barbary Pieli. Pod listem podpisali się miedzy innymi Joanna i Andrzej Gwiazdowie, Ryszard Majdzik, czy Krzysztof Wyszkowski.

Redaktorzy Michał Rachoń i Krystian Krawiel zostali odsunięci od redagowania i prowadzenia programów w TVP Info po jednej z audycji „Minęła 20”, w której - zdaniem przełożonych - znalazła się wywołująca kontrowersje animacja.

Byli opozycjoniści zwracają się z apelem o przywrócenie red. Rachonia i red. Krawiela do pracy.

Zwracamy się do władz Telewizji Publicznej z apelem o przywrócenie do pracy dziennikarzy Pana Michała Rachonia i Pana Krystiana Krawiela. Uznajemy odsunięcie ich od pełnienia obowiązków za niesprawiedliwą i nieuzasadnioną sankcję godzącą w swobodę wypowiedzi

- zaznaczają opozycjoniści w liście do władz TVP.

W takiej sytuacji czujemy się w obowiązku zabrać stanowczo głos - walczyliśmy o wolność słowa w czasach komunistycznych, niektórzy z nas za opór wobec władzy stosującej cenzurę zapłacili bardzo wysoką cenę. Nie możemy bierni przyglądać się sytuacji, w której uczciwy, rzetelny dziennikarz, laureat Nagrody Głównej Wolności Słowa za odważne przeciwstawienie się zmowie milczenia mediów podczas zeznań prezydenta Bronisława Komorowskiego, jest w wolnej Rzeczypospolitej karany za przeciwstawianie się kłamstwu i manipulacji

- czytamy dalej w apelu.

Pod listem podpisali się: Joanna i Andrzej Gwiazdowie, Krzysztof Wyszkowski, Andrzej Rozpłochowski, Ryszard Majdzik, Andrzej Kołodziej, Tomasz Moszczak, Adam Borowski, Stanisław Fudakowski, Stanisław Szukała, Alojzy Pietrzyk i Andrzej Szkaradek.

facebook.com/Ryszard Majdzik

[polecam:https://niezalezna.pl/254998-centrum-monitoringu-wolnosci-prasy-w-obronie-rachonia-apel-o-przywrocenie-do-pracy] Wcześniej apel o przywrócenie do pracy Michała Rachonia i Krystiana Krawiela wystosowało Centrum Monitoringu Wolności Prasy. 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: facebook.com, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl