​„GPC” ujawnia: Prezydent Bronisław Komorowski na liście kelnerów

Piotr Nisztor

Dziennikarz śledczy „Gazety Polskiej i „Gazety Polskiej Codziennie”. W Telewizji Republika jest gospodarzem programu „Rozmowa ściśle jawna”.

Kontakt z autorem

  

W notesie kelnerów posiadanym przez prokuraturę prowadzącą śledztwo w tzw. aferze taśmowej znajduje się spis ponad tysiąca spotkań polityków i biznesmenów, które mogły zostać nielegalnie nagrane – ujawnia „Gazeta Polska Codziennie”.

Skala rejestrowania rozmów gości warszawskich restauracji może być porażająca. Z ustaleń „GPC” wynika, że w notesie prowadzonym przez kelnerów pracujących w restauracjach Sowa i Przyjaciele oraz Amber Room znajduje się spis ponad tysiąca spotkań, jakie w ciągu ponad półtora roku mogły zostać nielegalnie nagrane. Łukasz N. i Konrad L., którzy usłyszeli w tej sprawie zarzuty, bardzo skrupulatnie notowali, kiedy i kto z kim się spotyka.

Na liście są nazwiska niemal wszystkich czołowych polityków Platformy Obywatelskiej. – Nie ma tam m.in. Bartosza Arłukowicza [ministra zdrowia] i premier Ewy Kopacz. Jest za to prezydent Bronisław Komorowski – mówi „GPC” osoba znająca materiały śledztwa.

Cały artykuł Piotra Nisztora na ten temat znajdziecie w piątkowym wydaniu „Gazety Polskiej Codziennie”
Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie


Wczytuję komentarze...

To była ciekawa dyskusja! Co dziewczynka powiedziała Jarosławowi Kaczyńskiemu?

zdjęcie ilustracyjne / twitter.com/Edyta Kazikowska

  

Jarosław Kaczyński gościł dziś na pikniku rodzinnym w Chełmie. Po przemówieniu prezes PiS rozmawiał z mieszkańcami. Wśród nich była dziewczynka, która zdradziła Kaczyńskiemu swoje marzenie. Chciałaby zostać chirurgiem i pracować w Polsce. "To bardzo ciężka praca" - odpowiedział prezes PiS z podziwem.

Wszystko może się zdarzyć, jest potrzebna pełna mobilizacja, nawet jeszcze większa niż w wyborach europejskich, bo frekwencja będzie większa. Do momentu wyborów i w dniu wyborów musicie być w pełni zmobilizowani, pójść do urn, głosować"

- apelował prezes PiS w swoim przemówieniu.

[polecam:https://niezalezna.pl/280717-prezes-pis-na-pikniku-rodzinnym-w-chelmie-realizujemy-nowe-zapowiedzi-punkt-za-punktem

Jarosław Kaczyński odbył też liczne rozmowy z mieszkańcami Chełma. Była wśród nich również pewna dziewczynka, która zdradziła, jakie są jej plany na przyszłość.

Chcę być chirurgiem - powiedziała dziewczynka, zaznaczając, że chciałaby się rozwijać w Polsce.

To bardzo ciężka praca, ale jak chcesz, to wspaniale

- odpowiedział z podziwem prezes PiS.

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl,

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl