Nieustająca kampania wyborcza. TVP pudruje wizerunek Ewy Kopacz

Premier Ewa Kopacz od dnia powołania na stanowisko szefowej rządu regularnie ucieka przed mediami. Zamiast tego chętnie angażuje się w kolejne PR-owe przedsięwzięcia.

facebook.com
Premier Ewa Kopacz od dnia powołania na stanowisko szefowej rządu regularnie ucieka przed mediami. Zamiast tego chętnie angażuje się w kolejne PR-owe przedsięwzięcia. Tym razem w poprawianiu wizerunku pomóc ma telewizja publiczna. Ta sama TVP, która kilka dni temu uznała, że widz nie zasługuje na transmisję z zeznań prezydenta Komorowskiego.

Relacjonowaliśmy to przesłuchanie, ale nie w sposób ciągły, gdyż tego dnia działo się wiele innych rzeczy i nie było to najważniejsze wydarzenie. Jeżeli ktoś uważa inaczej, to widocznie ma obsesję – mówi Jacek Rakowiecki, rzecznik prasowy TVP w rozmowie z „Pressem”. Dziś dowiadujemy się, jakie tematy są dla telewizji publicznej ważniejsze.

Okolicznościowy program z okazji świąt Bożego Narodzenia TVP będzie transmitować prosto z... domu premier Ewy Kopacz. Przewodnicząca PO 14 grudnia zaprosiła do swojego domu Agatę Młynarską, znaną z wcześniejszej świątecznej ustawki, wówczas z premierem Donaldem Tuskiem. Wtedy dzieci z Tuskiem nie wystąpiły, była jedynie małżonka, tym razem z Ewą Kopacz wystąpi jej córka Katarzyna Kopacz-Petranyuk

materiały prasowe TVP:


To pierwszy tak osobisty i prywatny telewizyjny wywiad pani Premier. Z okazji świąt Bożego Narodzenia szefowa polskiego rządu zaprosiła Agatę Młynarską z TVP1 do siebie, do domu. Obejrzeć i posłuchać będzie można już w drugi dzień Świąt! – pisze w komunikacie prasowym TVP.

Sama Młynarska nie kryje zachwytu spotkaniem z Ewą Kopacz. – Postanowiłyśmy zostawić politykę za drzwiami. To będzie rozmowa o rodzinie i z rodziną. Będą córka Kasia (ginekolog), zięć Andrzej (dermatolog) i wnuczek Julian. Będzie o miłości, mężczyznach, a także o tym, jak daje sobie radę z tak dużą ilością obowiązków, co je i czy rzuci palenie Spotkałam najzwyczajniejszą kobietę. W domu jest przede wszystkim mamą i babcią... a nie premierem – pisze celebrytka TVP.

 


Źródło: niezalezna.pl

sp
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo