Ostrzeżenie dla Piotra Bączka?

Po inauguracyjnym spotkaniu Klubu "Gazety Polskiej" w Warce jego przewodniczący, Piotr Bączek - były dziennikarz i członek komisji weryfikacyjnej WSI - zastał na furtce swojego domu

Po inauguracyjnym spotkaniu Klubu "Gazety Polskiej" w Warce jego przewodniczący, Piotr Bączek - były dziennikarz i członek komisji weryfikacyjnej WSI - zastał na furtce swojego domu martwą wiewiórkę.

16 lutego odbyło się spotkanie inauguracyjne Klubu "Gazety Polskiej" w Warce. W spotkaniu wzięli udział Tomasz Sakiewicz, redaktor naczelny "GP", i posłowie ziemi radomskiej - Marzena Wróbel i Marek Suski.

Po zakończeniu spotkania (ok. godz. 22) i powrocie do domu Piotr Bączek, przewodniczący Klubu "GP" w Warce, zobaczył martwą wiewiórkę przymocowaną w nienaturalny sposób do furtki. Ułożenie ciała zdechłego zwierzęcia jednoznacznie wskazuje, że ktoś celowo umieścił je między prętami.

Piotr Bączek zgłosił to wydarzenie na policję.

Bączek do lipca 2006 r. był dziennikarzem (m.in. szefem działu IV Rzeczpospolita „Gazety Polskiej” i redaktorem naczelnym tygodnika „Głos”). Potem pracował w administracji państwowej, był m.in. członkiem Komisji Weryfikacyjnej WSI, doradcą ministra Antoniego Macierewicza, pracownikiem BBN.
 

Źródło:

wg
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo