Kiedy tylko reporterzy TVN pojawiają się z kamerami przed Stadionem Narodowym, mogą liczyć na to, że kibice zgotują im niespodziankę. Nie inaczej był we wtorkowy wieczór, po meczu Polska-Szkocja.
 
Po pełnym napięcia i zwrotów akcji spotkaniu, Polska zremisowała ze Szkocją 2:2 na Stadionie Narodowym. Był to kolejny mecz eliminacji Euro 2016. 
 
Cieszących się z doskonałej gry polskiej reprezentacji kibiców rejestrowały kamery TVN24. – Polska, biało-czerwoni, Polska, biało-czerwoni! – śpiewali fani piłki nożnej. I nagle, gdzieś z boku, padło krótkie i dosadne stwierdzenie: „jeb…ć TVN!”.

Kliknij i obejrzyj nagranie:

 
Podobnie było po meczu Polska-Niemcy, kiedy wygraliśmy z mistrzami świata.
 
Tusk wyjechał z Polski, mamy Brazylię, mamy Niemców, kto trzeci?!cieszył się jeden z kibiców po zwycięskim meczu z Niemcami, w relacji na żywo prowadzonej przez TVN24 sprzed Stadionu Narodowego. – Politycznie nam się zrobiło – próbował zapanować nad sytuacją, wyraźnie zdezorientowany, dziennikarz stacji Paweł Łukasik.
 
Niestety, nie udało mu się zapanować nad sytuacja, bo kibice zaczęli głośno śpiewać: „A Niemcy tu, a Niemcy tam, a Niemcy ch… robią nam”.