Uderz w stół... "Wyborcza" i TVN atakują naszych dziennikarzy za "Resortowe dzieci"

Uderz w stół a nożyce się odezwą - to przysłowie sprawdziło się po publikacji prz

twitter.com
Uderz w stół a nożyce się odezwą - to przysłowie sprawdziło się po publikacji przez portal niezalezna.pl fragmentów książki "Resortowe dzieci. Media". Natychmiast głos zabrała dziennikarka "Faktów TVN" i "Gazety Wyborczej" Katarzyna Kolenda-Zaleska i dziennikarz TVN i radia RMF, Konrad Piasecki.

Temu drugiemu wystarczyło streszczenie książki by oskarżyć autorów książki, dziennikarzy "Gazety Polskiej" i "Gazety Polskiej Codziennie" Dorotę Kanię, Jerzego Targalskiego i Macieja Marosza. Przeczytałem streszczenie "Resortowych dzieci". Wygląda na nagromadzenie naciąganych tez, bzdur i śmiesznych oskarżeń - napisał na swoim profilu na Twitterze Piasecki. Za chwilę gwiazda TVN dodała jeszcze: Pytających kim są moi Rodzice, Dziadkowie i inni protoplaści podpowiem - poszukajcie, poszperajcie, nie idźcie na łatwiznę!Katarzyna Kolenda-Zaleska znana z oskarżenia Jarosława Kaczyńskiego o słowa "Prawdziwi Polacy" których nie wypowiedział, też wyraziła swoje oburzenie. Dziennikarka TVN i GW pisanie "o rodzicach i dzieciach" nazwała "podłym świństwem".

Znany dziennikarz muzyczny zarejestrowany jako kontakt operacyjny komunistycznych służb specjalnych, nieznane fakty z życia Moniki Olejnik, ceniony  komentator kryjący się pod pseudonimem „Korzec” – to zaledwie kilka wątków, które znajdą się już w najbliższą środę w tygodniku „Gazeta Polska”.
Premiera książki "Resortowe dzieci. Media" odbędzie się we wtorek, 17 grudnia. Liczba miejsc ograniczona!

 

 Źródło: twitter.com,niezalezna.pl

mak
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo