Przyjechał na mundial i... sam stał się gwiazdą! Wiemy już więcej o szalonym kibicu-przebierańcu

Samad z Indii zbierał pieniądze przez parę lat po to, by przyjechać na mundial do Kataru i zobaczyć na żywo kilkanaście meczów, w tym spotkania reprezentacji Polski w piłce nożnej. Nie spodziewał się wówczas, że zostanie... gwiazdą internetu. Filmik z meczu Polska-Arabia Saudyjska, gdy zdejmuje koszulkę arabską i dopinguje Roberta Lewandowskiego, stał się viralem. Sam "Lewy" wręczył mu oryginalną koszulkę z autografem, a dzień po tym wydarzeniu Samad udziela wywiadów polskim mediom i wysyła pozdrowienia. Co za błyskawiczna kariera!

Samad mógł spotkać swojego piłkarskiego idola
fot. Łączy nas Piłka/Twitter

23-letni Samad z Indii zasłynął akcją, którą wykonał na trybunach podczas meczu Polska-Arabia Saudyjska. Pod koszulką Arabii Saudyjskiej miał... trykot z nazwiskiem "Lewandowski". Gdy kapitan polskiej kadry trafił do siatki, błyskawicznie dostosował się do sytuacji, zdjął koszulkę Arabii Saudyjskiej i skandował nazwisko kapitana polskiej kadry. Do tego dorzucił taniec - i to jest przepis na hit internetu. Samad stał się rozpoznawalny na tyle, że Robert Lewandowski zaprosił go do hotelu, by wręczyć mu oryginalną koszulkę z autografem. 

Co ciekawe, sympatyczny Hindus udziela już także wywiadów polskim mediom. 

- To było szalone. Ja po prostu się bawiłem i celebrowałem bramkę. Ktoś nagrał wideo, ja nawet go o to nie prosiłem. Potem stało się to viralem

- powiedział w rozmowie z meczyki.pl. Z kolei w rozmowie z WP SportoweFakty dodał, że choć kibice Arabii Saudyjskiej, po tym, jak zdjął ich koszulkę, nie byli dla niego mili, to warto było to zrobić. 

Samad w hotelu miał okazję poznać nie tylko Roberta Lewandowskiego, ale też m.in. Matty'ego Casha, Kamila Glika czy Kamila Grosickiego. Był zachwycony tym spotkaniem i na pewno zostanie mu to w pamięci do końca życia. W końcu niechcący, ale jednak, stał się jedną z gwiazd mundialu.

Sympatyczny kibic bryluje w polskich mediach, a w środę ma zamiar na stadionie kibicować reprezentacji Polski w meczu z Argentyną - tym razem, miejmy nadzieję, już od początku we właściwej koszulce. Zanim jednak ten mecz, to kibic wysłał pozdrowienia dla... fanów Stomilu Olsztyn.

 

 Źródło: niezalezna.pl, WP SportoweFakty, meczyki.pl, Łączy Nas Piłka

 

#Samad #kibic #mundial #Katar #Robert Lewandowski

Michał Kowalczyk
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo