W pustostanie odnaleziono ciało młodego mężczyzny. Media: To Jakub Bocheński, polityk Lewicy

Na krakowskich Grzegórzkach w pustostanie odnaleziono ciało mężczyzny. „Jest duże prawdopodobieństwo, że to poszukiwany od trzech tygodni polityk Lewicy Jakub Bocheński” – podało Radio Kraków. Tvp.info nieoficjalnie potwierdziło tę informację.

facebook.com/jakub.bochenski

Pod koniec września Jakub Bocheński, został uznany za zaginionego. Zgodnie z komunikatem policji, mężczyzna 22 września między godziną 11-13 wyszedł z hotelu Hilton przy ul. Dąbskiej 5 w Krakowie i udał się w nieznanym kierunku. Od tego czasu nie powrócił, ani nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Jak podają media, w pustostanie przy ulicy Portowej na Dąbiu znaleziono ciało młodego mężczyzny.

„Tożsamość mężczyzny potwierdzi jednak dopiero sekcja zwłok. Wykaże ona także przyczynę jego śmierci. Ciało jest w znacznym stopniu rozkładu”

– podało Radio Kraków dodając, że jest duże prawdopodobieństwo, że to poszukiwany Jakub Bocheński.

– Zwłoki są w daleko posuniętym rozkładzie, dlatego potrzebujemy wyników sekcji zwłok, aby potwierdzić tę informację

– powiedziała cytowana przez love.krakow.pl Anna Zbroja z Komendy Wojewódzkiej Policji.

Rany cięte były na ciele młodego mężczyzny, które odnaleziono w pustostanie na krakowskich Grzegórzkach. To prawdopodobnie zaginiony 30-letni polityk Lewicy - Jakub Bocheński

– podała dziennikarka Radia Kraków.

Policjanci zabezpieczyli hotelowy monitoring – podało tvp.info. „Według naszych informatorów widać na nim moment napaści seksualnej na kobietę i zaciągnięcia jej do pokoju” – czytamy.

Jak donosiły media, polityk Lewicy miał dopuścić się gwałtu na koleżance z pracy w nocy przed zaginięciem. Policja nieoficjalnie potwierdza te informacje.

 

 Źródło: niezalezna.pl, tvp.info, radiokraków.pl, love.krakow.pl, twitter.com

 

#Polska

Michał Gradus
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo