Sprzątaczka będzie miała jeszcze więcej pracy po wandalach-feministkach? Bezczelna zapowiedź posłanki Lewicy

Posłanka Lewicy Małgorzata Prokop-Paczkowska zapytana o sprawę utarczki liderki Ogólnopolskiego Strajku Kobiet Marty Lempart ze sprzątaczką, stwierdziła że Jarosław Kaczyński powinien więcej płacić personelowi biura Prawa i Sprawiedliwości, bo ataków na budynek będzie jeszcze więcej. - Kobiety będą protestowały w taki sposób, w jaki uznają za stosowne, ponieważ ich prawa są bezczelnie zabierane w ich kraju i prawo takie, jak prawo do aborcji, jest święte i nikomu nic do ich ciąż - powiedziała. Z kolei wiceminister Jacek Ozdoba poinformował, że politycy Zjednoczonej Prawicy stanęli w obronie pani Teresy i dziś wręczyli jej bukiet kwiatów.

sejm.gov.pl

Liderka Strajku Kobiet Marta Lempart wylała farbę na drzwi i schody prowadzące do budynku, w którym mieści się centrala Prawa i Sprawiedliwości. Taka forma politycznego happeningu nie spodobała się pani sprzątającej, która wezwała działaczkę do posprzątania bałaganu, a zebrani z nią ludzie kpili z pani sprzątającej, wskazując, żeby "poprosiła prezesa, niech przyjdzie zmywać".

Skandalicznego zachowania Marty Lempart postanowiła bronić posłanka Lewicy Małgorzata Prokop-Paczkowska. - Pan Kaczyński za pracę w takim budynku powinien płacić naprawdę ogromne pieniądze. Tam protestów będzie jeszcze wiele, dlatego że tam właśnie zaczyna się niszczenie polskich kobiet - przekonywała w programie TVP Info. 

- Kobiety będą protestowały w taki sposób, w jaki uznają za stosowne, ponieważ ich prawa są bezczelnie zabierane w ich kraju i prawo takie, jak prawo do aborcji, jest święte i nikomu nic do ich ciąż

- grzmiała posłanka. Posłanka przekonywała, że "odbieranie kobietom prawa do decydowania o własnej ciąży jest przemocą". 

Z kolei wiceminister Jacek Ozdoba poinformował dziś, że na panią Teresę czekała dziś miła niespodzianka. Politycy Zjednoczonej Prawicy podarowali jej bukiet kwiatów.

Dla p. Teresy za ciężką pracę i odwagę do Marty L. Brawo!
- napisał Jacek Ozdoba.

 

Źródło: TVP Info, Twitter, Niezalezna.pl

Adrian Siwek
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo