NASZA AKCJA #DumaiSzacunek! Wywieś flagę, ZRÓB ZDJĘCIE, poinformuj znajomych

Dociera do nas coraz więcej sygnałów na temat zaangażowania Czytelników w naszą akcję #dumaiszacunek. W wielu oknach, na balkonach, a także przed domami już powiewają biało-czerwone flagi. Akcja została zapoczątkowana przez redakcje portalu Niezalezna.pl i „Gazety Polskiej” i pozostałe media Strefy Wolnego Słowa cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Zachęcamy do dzielenia się informacjami na temat akcji w mediach społecznościowych oraz do nadsyłania do nas zdjęć swoich flag.

Zdjęcie autorstwa Kaboompics .com z Pexels

Na naszych oczach rozpoczęła się największa do tej pory próba bezprawnego, masowego i siłowego naruszenia integralności wschodniej granicy Polski i Unii Europejskiej.

Bądźmy razem w tych trudnych chwilach próby! Wywieśmy w swoich domach, na balkonach, w oknach biało-czerwone flagi – wyraz dumy i szacunku dla służby pełnionej na wschodniej granicy naszego kraju.

Na nasz apel, aby na znak poparcia dla strażników granicznych, żołnierzy i policjantów wywiesić biało-czerwone flagi spotkał się z dużym zainteresowaniem ze strony Czytelników.

Wysyłajcie informacje o naszej akcji Duma i Szacunek do swoich znajomych. Wstawiajcie zdjęcia swoich flag w mediach społecznościowych, koniecznie ze znacznikiem #DumaiSzacunek.

Zdjęcia swoich flag można wysyłać również na adres redakcji: g.wierzcholowski@niezalezna.pl

Pokaż swoją biało-czerwoną. Dołącz do naszej akcji Duma i Szacunek


 

 

 Źródło: niezalezna.pl

redakcja
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo