Teściowa Tuska z kontem w mediach społecznościowych! Profil satyryczny, ale... daje dużo do myślenia

Chyba sam Donald Tusk nie spodziewał się, że powołując się na rozmowę ze swoją teściową, uruchomi taką lawinę memów, dowcipów i ironicznych komentarzy. Hasło "Teściowa Tuska" zaczęło żyć swoim życiem do tego stopnia, że nowa doradczyni byłego premiera pojawiła się na popularnym serwisie Twitter. Konto jest, rzecz jasna, satyryczne, ale na wpisy są na tyle udane, że warto je zacytować.

"Donku, wiem że masz kłopot ze swoimi ludźmi. Jestem po twojej stronie. Nie powinni tak się zachować. Ale nie pozbywaj się ich. Już i tak sporo ludzi PO odeszło za twoich poprzedników. Teraz w PO każdy jest na wagę złota. Czasem człowiek w jakiejś chwili popełnia błąd, ale potem żałuje. To są pozytywne chłopaki, więcej takich głupot nie zrobią"

- tak miała brzmieć wiadomość, którą Donald Tusk dostał od swojej teściowej w kwestii nieszczęsnej wizyty kilku polityków PO na urodzinach dziennikarza Roberta Mazurka.

Tusk przyznał, że był "poruszony" tą wiadomością.

"Teściowa Tuska", ratująca Borysa Budkę i Tomasza Siemoniaka przed konsekwencjami dyscyplinarnymi w PO, szybko stała się hitem i bohaterką licznych memów.

Profil o tej nazwie pojawił się na Twitterze. I od razu zyskał setki nowych "obserwujących". Postanowiliśmy przytoczyć niektóre wpisy:

 

 Źródło: niezalezna.pl

 

Grzegorz Wierzchołowski
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo