Tymczasem na granicy… Poselski „rajd z siatką” hitem internetu! Powstają dziesiątki nowych wersji

Niemałe zamieszanie wywołało pojawienie się w sieci nagrania, na którym widać jak pewien mężczyzna biega przy granicy polsko-białoruskiej z plastikowym workiem (zapewne siatką z „pomocą dla koczujących”), próbując ominąć funkcjonariuszy Straży Granicznej. Film opublikował na Twitterze reporter Wiadomości TVP Jakub Wojtanowski informując, że osobą próbującą przedrzeć się przez funkcjonariuszy SG jest właśnie… poseł Koalicji Obywatelskiej Franciszek Sterczewski. Od chwili publikacji materiału, cały czas powstają jego nowe wersje. Największą popularnością cieszy się nagranie z kultową już muzyką z serialu „Benny Hill”.

twitter.com/jakwojtanowski

Franciszek Sterczewski w ostatnim czasie dość aktywnie relacjonuje w mediach społecznościowych swoją wizytę przy granicy polsko-białoruskiej, gdzie koczują przywożeni tam przez służby prezydenta Łukaszenki, imigranci z Iraku, Syrii, Afganistanu.

„Wczoraj wieczorem, wraz z ekipą z Fundacją Ocalenie zobaczyliśmy mężczyznę leżącego przy drodze. Okazało się, że to Irakijczyk. Byłem w szoku, ale też wzruszony sytuacją, więc po ludzku uściskałem gościa i powiedziałem: welcome to Poland”.
- pisał dziś z granicy Polski z Białorusią.

Zaledwie kilka godzin po tym wpisie, w sieci pojawiło się wspomniane już nagranie. Film opublikował na Twitterze reporter Wiadomości TVP Jakub Wojtanowski informując, że osobą próbującą przedrzeć się przez funkcjonariuszy SG jest właśnie… poseł Koalicji Obywatelskiej Franciszek Sterczewski.

Sam zainteresowany na razie nie zabrał głosu ws. umieszczonego nagrania. Na jego udział w całym zamieszaniu zdaje się wskazywać jednak ta relacja:

Tymczasem internauci wzięli sprawy w swoje ręce i postanowili nagranie z incydentu przy granicy nieco urozmaicić. W sieci pojawiają się już także memy nawiązujące do „sprinterskich wyczynów”, które można zobaczyć na filmie.


 

 

 


Źródło: niezalezna.pl

Piotr Łukawski
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo