Durczok wyznaje: "Jestem hetero, ale kocham Tuska". Internauci: "To chyba pora na oświadczyny?"

Kamil Durczok słynie ostatnie głównie z powodu swoich konfliktów z prawem: jazda po pijanemu, sprawa podrobionych weksli... Ale te problemy nie pozbawiły go wigoru, z jakim zabiera głos w sprawach politycznych. Dziś były gwiazdor TVN wyznał, że... kocha Donalda Tuska.

Kamil Durczok-Instagram, Donald Tusk-Instagram

Wpis Durczoka jest krótki, ale treściwy:

Jestem hetero. Ale kocham Tuska. Na nasze szczęście wrócił. #PowrotTuska

Nie wiadomo oczywiście, czy umieszczając ten wpis, Kamil Durczok był pobudzony emocjami politycznymi, czy w inny sposób. Przypomnijmy: dziennikarz w marcu 2021 r. został skazany na rok więzienia w zawieszeniu na dwa lata, wpłatę 3 tys. zł grzywny i 30 tys. zł na Fundusz Pomocy Pokrzywdzonym, a także zakaz prowadzenia pojazdów przez pięć lat. Chodzi o wydarzenia sprzed dwóch lat, gdy po pijanemu przejechał niemal całą Polskę i spowodował kolizję na autostradzie A1 w okolicy Piotrkowa Trybunalskiego.

Z kolei w styczniu 2021 r. katowicka prokuratura oskarżyła Durczoka o podrabianie podpisu swojej byłej żony na dokumentach i przedkładanie ich w banku w celu wyłudzenia kredytu hipotecznego i pożyczki. 

Nic dziwnego zatem, że wyznanie miłości do Tuska przez kogoś takiego jak Durczok zaowocowało emocjonalnymi komentarzami użytkowników Twittera. Oto niektóre z nich:

 

 Źródło: niezalezna.pl

 

Grzegorz Wierzchołowski
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo