Hołownia przy władzy, lekarz przy telefonie? Lider Polski 2050 złożył zaskakującą obietnicę

Szymon Hołownia obiecuje, że gdy on będzie przy władzy, to będzie dążył do tego, by lekarze dzwonili do pacjenta z pytaniami o stan zdrowia. - W jego interesie będzie dzwonić do Was - mówi.

Szymon Hołownia
Aleksiej Witwicki/Gazeta Polska

Na wyświetlaczu telefonu pojawia się numer lekarza. "Dzień dobry, czy jest Pan zdrowy?" - słyszymy głos w słuchawce. - Tak, panie doktorze - pada odpowiedź. "A to dziękuję, zadzwonię za tydzień" - odpowiada medyk.

To nie scenariusz filmowy, a obietnice jednego z polityków

Właśnie tego typu wizję ma Szymon Hołownia. Lider Polski 2050 obiecuje, że jak on dojdzie do władzy, to Polacy będą odbierać telefony od zatroskanych lekarzy.

Każdy z Was będzie miał lekarza odpowiedzialnego, w którego interesie będzie dzwonić do Was i sprawdzać, czy jesteście zdrowi, a nie, że wy będziecie dzwonić do niego i opowiadać, że jesteście chorzy. To on będzie dzwonił, zlecał Wam badania profilaktyczne, będzie Was kierował do specjalistów. To jego zadaniem będzie umówienie tej wizyty u specjalisty, który powinien być blisko domu! W domu zdrowia, który w powiecie się organizuje i w którym powinny być zebrane wszystkie usługi: z laboratorium analitycznym, z lekarzami specjalistami, z podstawową, nocną, świąteczną opieką zdrowotną

- wskazuje dawna gwiazda telewizji.

 

 

Źródło: niezalezna.pl

#opozycja #Sejm #polityka #Polska 2050

Michał Kowalczyk
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo