Pastor skrytykował działalność LGBT w szkole. Został oskarżony o "terroryzm" i "ekstremizm"

Kapelan Trent College w miejscowości Long Eaton, dr. Bernard Randall został zwolniony z pracy i oskarżony o „terroryzm” oraz „ekstremizm”, ponieważ skrytykował działania organizacji LGBT w szkole.

pixabay

W szkole odbywało się szkolenie zorganizowane dla nauczycieli oraz uczniów. Przedstawicielka organizacja odpowiadającej za szkolenie dr Elly Bates podczas spotkania z ciałem pedagogicznym wyjawiła, że "prawdziwym celem organizacji jest całkowite zniszczenie heteronormatywności".

Na te słowa zareagował szkolny pastor, Bernard Randall. - „Jak to jest, że mówi się nam, że mamy akceptować te wszystkie kwestie LGBT w chrześcijańskiej szkole?" - zapytał. 

Duchowny następnie w rozmowie z uczniami przedstawił biblijną naukę na temat seksualności oraz tożsamości płciowej, jako kontry dla treści przedstawianych przez organizację LGBT. 

Po tych wydarzeniach doszło do serii donosów na pastora do rządowej organizacji antyterrorystycznej, gdzie był on oskarżany o bycie „potencjalnie agresywnym religijnym ekstremista. Duchowny został ponadto zgłoszny do służb socjalnych jako "niebezpieczny dla dzieci”

Pastor Randall został wydalony ze szkoły. Mężczyzna wszczął teraz postępowanie prawne wobec placówki, która sama siebie określa mianem "chrześcijańskiej".

 

Źródło: Life Site News, Niezależna.pl

#LGBT #świat

Adrian Siwek
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo